John Cena dzieli się przemyśleniami na temat ostatnich wydań WWE

w wyglądzie na Wyświetlacz bogaty w żelazoI gwiazda WWE i twórca pokoju Aktor John Cena został zapytany o ilość ostatnich cięć wykonane przez WWE w ciągu ostatnich dwóch lat. Cena, który zauważył, że stało się to w czasie, gdy WWE dokonywało cięć co dwa lata, zasugerował, że brak cięć WWE przez lata, a także zatrudnienie jak największej liczby talentów (posunięcie, które przyznała Cena, mogło być nieco defensywne) doprowadziło do tego bycie szokującym.

„Jest tam dużo do rozpakowania” – powiedział Cena. „Powiem to. Kiedy zaczynałem w WWE, WWE właśnie wchłonęło WCW i ECW, a także miało dwie strefy rozwoju. Obfite składy były prawdopodobnie dobrym słowem. Kiedy zaczynałem w WWE, były wydawane dwa razy w roku. I tworzenie zakładów za talent rozwojowy i tworzenie zakładów dla talentów, aby spróbować wyrobić sobie markę. Bo po prostu wiedzieliśmy. Wiedzieliśmy, że w roku kalendarzowym, tuż po WrestleManii, a przed lub po wakacjach, będą cięcia. I wydawało się, że to ustało, kiedy naprawdę zaczęliśmy się zmieniać w naszej nowej szkole., Styl epoki okrutnej agresji dla moich postaci, Brooke, Randy, Dave.

„Kiedy ci faceci zaczęli umacniać i rozwijać programy w ciągu następnej dekady, a my zaczęliśmy poszerzać nasz zasięg, zaczęliśmy dostawać więcej programów. Lista talentów zaczęła rosnąć. I myślę, że dużo z tego, strategia rekrutacyjna WWE, myślę, że dużo Może tak być, i znowu nie myślę o WWE. To tylko ja przyjmuję inną perspektywę. Myślę, że wiele z tego mogło być trochę defensywnym zatrudnianiem. Ponieważ był i nadal jest gigantyczny boom w rozrywce sportowej teraz. Ludzie to pochłaniają. Treści, którymi się dzielą. Ludzie wyrabiają sobie markę poza WWE, to już nie jest punkt kompleksowej obsługi. Myślę więc, że dzięki temu napływowi pasjonatów, którzy kochają sportową rozrywkę, ludzie zaczynają imię dla siebie poza WWE. Jeśli WWE uzna, że ​​mogą pasować do tego świata, spróbują dać tej osobie szansę. Są również naprawdę optymistycznie nastawieni do dalszego rekrutowania nowych talentów.

READ  Książę Harry grozi podjęciem kroków prawnych po tym, jak odmówiono mu ochrony w Wielkiej Brytanii

Kontynuując swój pogląd, że WWE, zwłaszcza marka NXT, może być przepełniona, John Cena podzielił się również historią o byciu w programie, w którym Steve Austin został zwolniony, zdając sobie sprawę, że jeśli Austin może zostać zwolniony, każdy może. Pod koniec dnia Cena zdaje sobie sprawę, że to działa i decyzje będą podejmowane z myślą o tym.

„NXT Performance Center, nie chcę mówić, że jest zdezorientowany, ale są na maksa” – powiedział Cena. „Więc masz wszystkich tych wykonawców, a wielu z nich nie ma szansy na występ. I myślę, że to jest naprawdę frustrujące, zarówno dla WWE, jak i nastawienia wykonawców. I niestety, na koniec dnia , to biznes. Pamiętam, że kiedy zaczynałem w WWE, chciałem użyć słowa szczęście. Miałem szczęście być w programie w Atlancie, gdzie zwolniono Stone Cold Steve Austina. działo. Bo odnoszę wrażenie: „Jeśli mogą wystrzelić Stone Cold Steve Austin, chyba że nazywasz się Vince McMahon”.

„Myślę, że dużo frustracji wśród publiczności polega na tym, że oglądają sportową rozrywkę tak jak ja. Uwielbiam oglądać mecze, uwielbiam widzieć potencjał w ludziach i uwielbiam widzieć potencjał w wydajności. Widzę potencjał w każdym, zwłaszcza gdy ludzie zaczynają kwestionować to, co nazywają wyczynem kaskaderskim lub postacią. Uwielbiam to, że mogę próbować wykorzystać to w rozmowach i zobaczyć, jak daleko możemy to posunąć. Ale jest wiele witryn i jest dużo programowania. I ja zrozumieć, z biznesowego punktu widzenia, liczbę wydań, które musiały się wydarzyć, jeśli firma to uzasadniała, „Hej, to jest krok, który podejmujemy. Chcemy mieć mniej talentów”, nie ma to nic wspólnego z zysk i strata.”

W końcu, zdając sobie sprawę, że każda podróż ma swój koniec, John Cena przyznał, że czuje się źle z powodu wszystkich ludzi, którzy zostali porzuceni z WWE, zwłaszcza że oznacza to, że nie mogą użyć swojego „prezentu”, jak to nazwał. Powtórzył, że nagłe przejście WWE z zatrudniania do zwalniania ludzi wpłynie na to, jak ludzie widzą rzeczy w tym względzie.

READ  Brooke Shields nosi czerwony kostium kąpielowy i tworzy nową tradycję Święta Dziękczynienia

„Oczywiście wiem, że to delikatny temat i wydobędzie perspektywę od każdego, a każdy ma prawo do swojego punktu widzenia” – powiedział Sina. „Myślę, że smutne jest to, że ludzie, którzy mają ten dar, nie mogą go używać, a ludzie są bez pracy. I to jest najsmutniejsze w historii, że ludzie nie mogą już pracować dla firmy, dla której nazwali dom chwilę. Czuję dla wszystkich, kim był By iść w tym kierunku. Ale my wszyscy, łącznie ze mną, nasza podróż w końcu dobiegnie końca. A kiedy czasami w tym jesteś, nie zawsze masz taką perspektywę.

„Osobiście, od moich wczesnych dni w WWE, zawsze miałem perspektywę, że jutro może się to skończyć dla każdego z nas lub dla wszystkich. Ponieważ jeśli mogą zwolnić Steve’a Austina, nie ma mowy, żebym był nawet blisko jego zdolności. co oznacza, że ​​mogą mnie zwolnić”. Ale to jest tylko kultura, w której dorastałem. Dorastałem w odstępach półrocznych i to się działo cały czas. Myślę, że WWE przeszło przez ten długi okres nie wypuszczania nikogo i teraz są z powrotem w tym rytmie. I to naprawdę zaskakująca przemiana w nieznaną osobę. I moje serce kieruję do każdego, kto ma tę smutną wiadomość, ponieważ jest to trudna rozmowa”.

Jeśli użyjesz któregoś z cytatów z tego artykułu, przekaż The Rich Eisen Show z ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? wyślij to do Ne[email protected]

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top