Joe Alwyn nazywa wygraną Grammy z dziewczyną Taylor Swift „surrealistycznym bonusem”

Joe Alwyn niedawno otworzył się na temat wygrania Grammy z dziewczyną Taylor Swift w swoim ostatnim wywiadzie.

ten Rozmowy ze znajomymi Gwiazda wspominała w swoim wywiadzie proces pisania piosenek i niespodziankę zdobycia nagrody u boku piosenkarza folklorystycznego Stróż.

Alwin, który jest najbardziej znany ze swojego aktorstwa w Ulubiony Podzielił się, że został profesjonalnym autorem tekstów podczas blokady i szczegółowo opisał swoje doświadczenia związane ze współpracą ze swoją starą dziewczyną Swift na jej albumach folklor i więcej.

„To była surrealistyczna nagroda za zamknięcie” – powiedział magazynom. „To niedopowiedzenie”.

album folklor Zdobył Album Roku na Grammys i Alwyn Awards 2020 – współautorem i produkcją jest mój dom I wygnanie Pod pseudonimem William Bowery – otrzymał trofeum.

Wyjaśnił dalej, że on i Swift nie planowali współpracy, po prostu stało się to naturalnie.

„To nie było tak: »Jest piąta, czas spróbować razem napisać piosenkę«” – powiedział. „Wyrosło z grania przy pianinie, słabego śpiewania, a następnie słuchania ciebie i wyrażania w stylu: „Zobaczmy, co się stanie, jeśli razem dojdziemy do końca”. „

ten Harriet Mówi się, że gwiazda się umawiała czerwony crooner od 2016 roku. Od tego czasu para w dużej mierze zachowała szczegóły dotyczące ich związku.

READ  Michael Vartan dostał bonera podczas całowania Drew Barrymore

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top