Jill Biden przejdzie operację zmiany skórnejCNN

Pierwsza Dama Jill Biden W przyszłym tygodniu przejdzie operację usunięcia zmiany wykrytej podczas rutynowych badań przesiewowych w kierunku raka skóry, powiedziała w środę CNN rzeczniczka prasowa Vanessa Valdivia.

„Podczas rutynowego badania w kierunku raka skóry wykryto małą zmianę nad prawym okiem pierwszej damy” – powiedział lekarz Białego Domu Kevin O’Connor w notatce opublikowanej przez biuro pierwszej damy. „Ze szczególnej ostrożności lekarze zalecili jej usunięcie”.

Biden przejdzie zabieg ambulatoryjny znany jako operacja Mohsa 11 stycznia w Walter Reed National Military Medical Center w Bethesda w stanie Maryland.

Operacja Mohsa jest zwykle zabiegiem ambulatoryjnym, który przecina cienkie warstwy skóry w poszukiwaniu oznak najczęstszych rodzajów raka skóry, a także innych, mniej powszechnych nowotworów skóry. Uważa się, aby usunąć tkankę nowotworową, pozostawiając zdrową tkankę na miejscu.

Pierwsza dama ma 71 lat Najstarsza siedząca Pierwsza Dama Jednak w najnowszej historii Ameryki ćwiczy kilka razy w tygodniu i bierze udział w zajęciach w lokalnych siłowniach.

Biden wrócił w tym tygodniu z Wakacje w St. Croix, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, gdzie prezydent Joe Biden powiedział, że omówi z rodziną możliwość ubiegania się o drugą kadencję. Kilku Demokratów bliskich Bidenowi mówi, że są przekonani, że będzie ponownie kandydował, i wydaje się, że w jego rodzinie jest niewielki sprzeciw.

READ  Co najmniej jeden zabity i 8 rannych po zderzeniu samochodu z pieszymi w Berlinie

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top