Jessica Mulroney, dziewczyna Meghan Markle, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat starego i nowego związku

Najlepsza przyjaciółka Meghan Markle, Jessica Mulroney, próbowała opisać swoje uczucia związane z przyjaźnią i miłością w swoim najnowszym poście na Instagramie w środę.

41-letnia kanadyjska projektantka mody przesłała cytat o „traceniu przyjaciół i znajdowaniu lepszych przyjaciół” i wydaje się, że porusza on serce Meghan.

Mówiono, że przyjaźń Mulroney z księżną Sussex spadła na ziemię po tym, jak projektantka znalazła się pod ostrzałem za wykorzystanie jej rzekomego „białego przywileju” przeciwko czarnemu wpływowi mediów społecznościowych.

W środę na Instagramie podzieliła się cytatem, w którym powiedział: „Życie się zmienia. Tracisz miłość. Tracisz przyjaciół. Tracisz części siebie, których nigdy nie wyobrażałeś sobie, że znikną. A potem, nie zdając sobie z tego sprawy, te kawałki wracają. wchodzi. Przychodzą najlepsi przyjaciele. A ty. Silniejsze i mądrzejsze wpatrujesz się w lustro.

Meghan Markles Pal Jessica Mulroney dzieli się swoimi przemyśleniami na temat starego i nowego związku

Przyjaźń Meghan i Jessiki została podobno naruszona, gdy słynna projektantka została oskarżona o nadużywanie jej „bogactwa i przywilejów” przez wpływową Sashę Exeter, aby spróbować uciszyć ją w środku ruchu Black Lives Matter.

Pierwsza Jessica Mulroney Meghan Markle, której teściem był były premier Kanady Brian Mulroney, gdy mieszkała w Toronto, kręcąc Suits.

READ  Aktualizacja młodych i niespokojnych spoilerów: Tydzień 28 czerwca – Stitch wciąż jest zakochany w Abby – ruch Victorii irytuje Victora

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top