Jeśli Twój telefon się przegrzewa, przyczyną mogą być Wiadomości Google – zobacz Geek

sdx15 / Shutterstock.com

O nie! a Nowo wykryty błąd W Wiadomościach Google powoduje problemy na telefonach użytkowników. Błąd sprawia, że ​​aplikacje Wiadomości i Aparat są otwarte i działają w tle, powodując przegrzewanie się telefonów i szybsze rozładowywanie baterii.

Błąd został zauważony po raz pierwszy za pomocą 9do5Google Był również cytowany W wątku Reddita. Wydaje się, że problem uniemożliwia zamknięcie mostka połączenia między dwiema aplikacjami w razie potrzeby po otwarciu aparatu. Ten most pozwala Wiadomościom zrobić zdjęcie lub nagrać wideo w aplikacji i szybko wysłać je do każdego, z kim rozmawiasz.

Użytkownicy, którzy napotkali problem, zauważyli, że pojawia się on za każdym razem, gdy otwierają aplikację Wiadomości, niezależnie od tego, czy korzystali już z aparatu. Jeśli masz ten problem, możesz ręcznie zamknąć wiadomości, co zatrzyma zachowanie; To tylko krótkoterminowa poprawka i będziesz musiał to zrobić za każdym razem, gdy opuścisz aplikację.

Dopóki Google nie wyda oficjalnej aktualizacji, która naprawi błąd, możesz również zdecydować się na tę stałą poprawkę. Uzyskaj dostęp do strony ustawień uprawnień aplikacji i odmów jej dostępu do aplikacji aparatu. Nie jest to oczywiście idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które regularnie robią dużo zdjęć w aplikacji, ale jest lepsze niż zajmowanie się przegrzewaniem i problemami z baterią. Mamy nadzieję, że Google wkrótce wyda aktualizację. Bądź na bieżąco – zaktualizujemy ten post, gdy tylko to naprawimy.

źródło: 9do5Google przez Sałatka z Androidem

READ  Huawei wprowadza własny system operacyjny do smartfonów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top