Jeremy Renner udostępnia swoje pierwsze zdjęcie od czasu wypadku

Gwiazda „Hooka”, Jeremy Renner, podziękował sympatykom za „miłe słowa” w swoim pierwszym poście w mediach społecznościowych od czasu noworocznego incydentu z odśnieżaniem.

W krótkim poście na Instagramie, w którym udostępnił selfie przedstawiające siniaki na twarzy, Renner napisał: „Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Jestem teraz zbyt rozpieszczony, by pisać. Ale przesyłam wam wszystkim miłość”.

Wcześniej we wtorek rzeczniczka Rennera, Samantha Mast, podała więcej szczegółów na temat wypadku, w wyniku którego Renner wylądował w szpitalu, mówiąc, że aktor był w pobliżu swojego domu w Nevadzie, dezynfekując podjazdy przed wypadkiem.

Jego przedstawiciel dodał, że Renner w niedzielę odwoził śnieg ze swojego podjazdu, aby jego rodzina mogła opuścić dom po wspólnym świętowaniu świąt. Członkowie rodziny Rennera byli z nim, gdy doszło do wypadku.

„Jeremy robi pozytywne postępy i nie śpi, mówi i jest w dobrym nastroju” – powiedział Mast w nowym oświadczeniu wydanym we wtorek wieczorem. „Pozostaje na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, ale stabilnym. Był przytłoczony wylewem miłości i wsparcia. Rodzina prosi o dalsze myśli, gdy leczy się ze swoimi bliskimi”.

Tragiczny wypadek

Szeryf hrabstwa Washoe, Darren Balaam, powiedział we wtorek podczas konferencji prasowej, że Renner został przejechany przez swój ratrak, pług śnieżny, po tym jak maszyna zaczęła się toczyć, gdy nie siedział na siedzeniu kierowcy. Balaam powiedział, że został ranny, gdy próbował wrócić do zaśnieżonego kota.

Balaam dodał, że władze nie wierzą, że Renner był pijany podczas incydentu, opisując to jako „tragiczny wypadek”.

Rzecznik Rennera powiedział wcześniej CNN, że doznał on „tępego urazu klatki piersiowej i kości”.

Źródło bliskie aktorowi powiedziało CNN, że 51-letni aktor przeszedł do tej pory dwie operacje w celu leczenia obrażeń.

Biuro szeryfa hrabstwa Washoe poinformowało, że wypadek miał miejsce na autostradzie Mount Rose w Reno.

READ  Vince McMahon nie pojawił się 6 września na WWE Raw Taping Championship

Biuro szeryfa poinformowało w komunikacie prasowym, że zastępcy znaleźli rannego Rennera i skoordynowali jego transport do szpitala w okolicy, dodając, że aktor jest jedyną osobą zaangażowaną w incydent.

Balaam powiedział we wtorek, że Renner nie spał i rozmawiał z ratownikami, kiedy przybyli na miejsce zdarzenia.

Balaam dodał, że kiedy Renner został ranny, jego sąsiedzi przyszli im z pomocą i przynieśli ręczniki, podczas gdy oni czekali na ratowników.

Biuro szeryfa hrabstwa Washoe jest obecnie właścicielem Snow Rennera i analizuje go „aby wykluczyć możliwą awarię mechaniczną”, powiedział Balaam, co jest normalną częścią dochodzenia w przypadku tak poważnych obrażeń.

Balaam powiedział, że władze nie podejrzewają żadnej nieczystej gry.

W czasie wypadku części zachodniej Nevady były pokryte śniegiem. W rejonie Reno spadło około 6-12 cali śniegu na wysokości poniżej 5000 stóp między sylwestrem a Nowym Rokiem oraz do 18 cali na wyższych wysokościach. Narodowa Służba Pogodowa Reno.

Renner udostępnił wcześniej kilka filmów i zdjęć na swoich zweryfikowanych kontach w mediach społecznościowych, pokazujących go w śnieżnych warunkach, w tym jeden film na Instagramie opublikowany dwa tygodnie temu, na którym wydaje się, że aktor prowadzi pług śnieżny.

Rodzina Rennera wydała oświadczenie w poniedziałek wieczorem, dziękując personelowi szpitala i ratownikom, ponieważ aktor pozostaje w szpitalu.

„Rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, straży pożarnej Truckee Meadows, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi Reno Hilary Sheffey oraz rodzinom Carano i Murdock” – czytamy w oświadczeniu jego rzecznika. . „Są również bardzo przytłoczeni i wdzięczni za wylanie miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.

Renner występuje w serialu Paramount+ „Mayor of Kingstown” i jest najbardziej znany z roli Hawkeye’a w kilku filmach Marvel Cinematic Universe.

Wystąpił w filmie „Avengers” Marka Rufalo Prośba o wsparcie modlitewne Renner w poniedziałek.

READ  Ryan Reynolds pamięta „piękny” sposób, w jaki jego bracia chronili go przed ojcem po przekłuciu ucha bez pozwolenia

Ruffalo zamieścił w swoich relacjach na Instagramie: „Modlitwy za naszego brata @jeremyrennera o pełne i szybkie wyzdrowienie”. Proszę, ześlij uzdrowienie na jego sposób.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top