Jeremy Renner próbował powstrzymać Snowa przed uderzeniem swojego siostrzeńca, kiedy ten został zmiażdżony

Jeremy Renner powiedział śledczym, że jego pług śnieżny zaczął „zsuwać się bokiem” ze wzgórza w kierunku jego siostrzeńca i próbował go zawrócić. Złamane ponad 30 kości. (Zdjęcie: Theo Wargo/Getty Images dla Disneya)

Jeremiego Rennera Próbował nie dopuścić do tego, by jego dorosły siostrzeniec został uderzony Został przejechany przez pług śnieżny o masie 14 330 funtów Na Nowy Rok.

Zgodnie z raportem z wypadku biura szeryfa hrabstwa Washoe, który został złożony w piątek i opublikowany w środę CNN, Burmistrz Kingstown I Mściciele 52-letni aktor użył kota śnieżnego, aby wyciągnąć ciężarówkę swojego siostrzeńca ze śniegu w swoim domu w Reno w stanie Nevada na Main Street. Potem pług zaczął zjeżdżać bokiem w dół wzgórza, więc Renner zszedł. Jednak hamulec awaryjny nie jest zaciągnięty, a pług, który jest na gąsienicy, kieruje się na ścieżkę jego siostrzeńca. Renner próbował go powstrzymać, ale został zatrzymany i zmiażdżony.

Raport szeryfa zakończył się następująco: „Ratrak Pistenbully zaczął się ślizgać, powodując, że Renner wysiadł z pojazdu bez zaciągnięcia hamulca awaryjnego”. „Chociaż Pistenbully miał pewne problemy mechaniczne, na podstawie naszych badań mechanicznych uważa się, że hamulec postojowy uniemożliwiłby Pistenbully poruszanie się do przodu. Kiedy Renner próbował zatrzymać lub obrócić Pistenbully, aby uniknąć obrażeń [his nephew]Został wyciągnięty spod samochodu przy torze i przejechał”.

W raporcie ujawniono również, że lampka kontrolna hamulca w kabinie Snowcata nie działała i wskazano, że „problemy mechaniczne mogły być przyczyną tego wypadku”.

Powiedziała również, że słabość nie była uważana za czynnik w wypadku.

Według raportu Renner – który się zepsuł „30 plus kości” W wypadku – został przesłuchany w szpitalu 5 stycznia. Powiedział śledczym, że po wyciągnięciu ciężarówki na ulicę pług śnieżny zaczął „ślizgać się na boki”, a następnie „zaczął staczać się w dół”. Zeskoczył z miejsca, ale zdał sobie sprawę, że „kieruje się prosto w kierunku [his nephew]Spróbujcie więc „zakręcić lub odwrócić cieśniny”.

READ  Amazon ogłasza, że ​​Tomb Raider jest w toku

Aby dostać się do kabiny, Renner musiał wspiąć się na ruchomy tor i został „natychmiast ściągnięty z lewego bocznego toru”. Został „całkowicie zmiażdżony” pod samochodem i był „ekstremalny” [difficulty] oddechowy.”

Po „przetoczeniu pługa” „jechała dalej drogą”.

Z „zapadniętą” prawą stroną klatki piersiowej i „zmiażdżoną” górną częścią tułowia pozostał na ziemi i „skupił się na oddychaniu”, podczas gdy jego siostrzeniec i inni pomagali mu, dopóki ratownikom nie udało się dotrzeć na miejsce w zamieci.

Yahoo Entertainment skontaktowało się z rzecznikiem Rennera w celu uzyskania komentarza w sprawie raportu.

W Nowy Rok poinformowano, że Renner został przetransportowany samolotem do szpitala po wypadku. Władze skonfiskowały odśnieżarkę, aby wykluczyć jakąkolwiek awarię mechaniczną.

Renner przeszedł dwie operacje na oddziale intensywnej terapii. Po ponad dwóch tygodniach było wydany A rekonwalescencja trwa w domu. W weekend udostępnił zdjęcie z sesji fizjoterapeutycznej.

„Poranna praktyka, wszystkie postanowienia zmieniły tę noworoczną specjalność” – napisał. „W wyniku tragedii dla całej mojej rodziny, szybko skupiłem się na zjednoczeniu praktycznej miłości. Chcę podziękować wszystkim za wiadomości i myślenie o mojej rodzinie i mnie… dużo miłości i uznania dla was wszystkich. Te 30 złamanych kości naprawią się, staną się silniejsze, tak jak miłość jest głęboka”. I relacje z rodziną i przyjaciółmi. Miłość i błogosławieństwa dla was wszystkich”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top