Jennifer Lopez, pierwsza połowa występu Shakiry za kulisami

„To najgorszy pomysł na świecie”.

Więc kiedy Jennifer pokazała swój kolejny film dokumentalny na Netflix połowa czasu Wczoraj na Tribeca Film Festival publiczność była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że nie była zbyt szczęśliwa, by dzielić swój czas na scenie.

Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

„Mamy sześć pieprzonych minut”, powiedziała Jennifer swojemu dyrektorowi muzycznemu, Kim Bourse, w dokumencie. „Mamy 30 sekund piosenki, a jeśli poświęcimy minutę, to tyle, zostało nam pięć piosenek. Ale muszą być jakieś piosenki do zaśpiewania. Musimy mieć swoje momenty śpiewania”.

Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

„To nie będzie pokaz taneczny. Musimy zaśpiewać nasze przesłanie. To najgorszy pomysł na świecie dla dwóch osób na Super Bowl. To był najgorszy pomysł na świecie”.

Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

Dla porównania, poszczególni wykonawcy zazwyczaj otrzymują od 12 do 16 minut na swój występ. Dla kontrastu, Prince dawał koncert przez około 12 minut, podczas gdy Beyoncé weszła na scenę przez 13 minut.

Theo Wargo/WireImage/Getty Images

W dokumencie pokazano również, jak Jennifer prowadzi wstępną rozmowę z piosenkarką „Hips Don’t Lie”, dyskutując o tym, jak dzielą swój czas. „Powiedzieli 12 minut. Mam dobrą pewność, że możemy mieć dodatkową minutę lub dwie, więc teraz mamy jakieś 13, 14 minut. Myślę, Shakira, co powinnaś mieć przez połowę czasu i powinienem [have half]. „

Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

„Gdyby to był podwójny tytuł, powinni dać nam 20 minut” – dodała Jennifer. – Tak właśnie powinni byli zrobić.

Theo Wargo/WireImage do nagrywania Akademii/Getty Images

Nie była jedyną osobą, która wyraziła swoją frustrację z powodu decyzji NFL o wyłonieniu dwóch najlepszych graczy w jednym czasie. Wieloletni menedżer Jennifer, Benny Medina, również zabrał głos w filmie dokumentalnym, nazywając to „obrazą”.

Christopher Polk/Getty Images dla NARAS

„Zazwyczaj masz jeden ważny tytuł w Super Bowl” – powiedziała Penny. „Ten nagłówek buduje show, a jeśli zdecydują się mieć innych gości, to ich wybór. To była zniewaga, gdybyś powiedział, że potrzebujesz dwóch Latynosów, aby wykonać pracę, którą historycznie wykonał jeden artysta”.

Kevin Mazur/WireImage/Getty Images

Aby nie wywołać niepotrzebnego dramatu, złość Jennifer wydaje się być skierowana bardziej na NFL za to, że nie dała jej wystarczająco dużo czasu na występ, który sobie wymyśliła, niż na Shakirę za to, że musiała dzielić z nią scenę.

Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

Aby dowiedzieć się więcej o Jennifer i wszystkim, co wydarzyło się podczas jej epickiego występu na Super Bowl, sprawdź to połowa czasu Kiedy zadebiutował na Netflix 14 czerwca.

READ  [PHOTOS] Obsada „Fresh Prince of Bel-Air” — wujek Phil, Carlton

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top