Jennifer Lopez dzieli się pierścionkiem zaręczynowym Bena Afflecka

Steve Granitz/FilmMagic/Getty Images

Teraz możesz się zastanawiać (lub nie): Jak wygląda pierścionek? Pierścień, z którym widziano Ji Lu całe dwa dni od? Cóż, na szczęście Jen nie zostawiła nas w napięciu na długo – właśnie udostępniła krótki film Na jej stronie internetowej.

Astrid Stewars/Getty Images dla Twentieth Century Studios

Ha! To jest zielone!

Na ulicy J. Lo / Via onthejlo.com

Musiałem wpisać swój adres e-mail, aby obejrzeć wideo. Co za sposób na opłacenie subskrypcji! Nie mogę się nawet złościć!

Ale to nie wszystko – warto zauważyć, że Jin ma powiedział dawno temu Ta zieleń to jej szczęśliwy kolor. We wcześniejszym wydaniu jej biuletynu, zgodnie z LudzieNapisała: „Zawsze mówię, że zielony to kolor mojego szczęścia – pewnie pamiętasz pewną zieloną sukienkę”.

„Zdałem sobie sprawę, że w moim życiu było wiele momentów, kiedy wydarzyły się niesamowite rzeczy, kiedy ubrałam się na zielono” – kontynuowała.

I oto JLo jest ubrany na zielono na wideo:

To już drugi raz, kiedy Bennifer-J-Lo został zaręczony poprzedni odcinek Diament Harry’ego Winstona był różowym 6,1 karata.

Kevin Winter/Getty Images

Jeśli moja ukochana to czyta, pokochałbym pierścionek zaręczynowy z różowym diamentem.

Jennifer żartowała, że ​​może się tym podzielić historia zaangażowania Już wkrótce – myślę, że oglądam tę przestrzeń?

READ  Nagrody liderów: najlepsze filmy 2021

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top