Jennifer Aniston odcięła kilka osób w ramach swojej „tygodniowej rutyny”, ponieważ nie została zaszczepiona

za pomocą Jimmy Samhan.

9 godzin temu

Jennifer Aniston pojawiła się we wrześniowym numerze w stylu Gdzie opowiada o wszystkim, od Britney Spears po pandemię.

Nie zadzieraj ze śmiercionośnym wirusem, Aniston powiedziała w publikacji, że przestała kontaktować się z kilkoma osobami z powodu ich antyszczepionkowego stanowiska.

POWIĄZANE: Jennifer Aniston mówi o Britney Spears i uwadze mediów w latach 90.: „Żyją się imponującymi małymi dziewczynkami… to łamiące serce”

“Wciąż istnieje ogromna grupa ludzi, którzy albo sprzeciwiają się szczepieniom, albo nie słuchają faktów. To prawdziwy wstyd” – powiedział Aniston.

Jennifer Aniston. Zdjęcie: Emma Summerton / Dawes + Co

„Właśnie straciłem kilka osób w mojej cotygodniowej rutynie, które odmówiły lub się nie ujawniły [whether or not they had been vaccinated]I to było niefortunne, kontynuował absolwent „Przyjaciół”. „Uważam, że składanie raportów jest twoim moralnym i zawodowym obowiązkiem, ponieważ nie wszyscy jesteśmy poruszani i testowani każdego dnia. To trudne, ponieważ każdy ma prawo do własnych opinii – ale wiele opinii nie wydaje się opierać na niczym innym niż strachu lub propagandy”.

Aniston mówiła również o tym, jak wróciła do pandemii COVID-19: “Mój poziom lęku został zmniejszony przez zrzucenie niepotrzebnego tłuszczu w życiu, który uważałem za konieczny. Zdajesz sobie również sprawę, że nie możesz zadowolić wszystkich. I co dobrego czy to jeśli jesteś tylko małymi porcjami? Od siebie?

POWIĄZANE: Courteney Cox i Jennifer Aniston oddają hołd Lisie Kudrow w jej 58. urodziny

„Spróbujmy być pełni, abyśmy mogli usiąść przy stole. Media przedstawiają nam ludzi w tym biznesie tak, jakbyśmy zawsze jeździli po całym świecie, bawiąc się po plażach. Ale jest wiele innych mniej oczywiste rzeczy, które wchodzą. W których”.

Wywiad zostanie pokazany w: w stylu‘s Wrześniowy numer trafi do kiosków 20 sierpnia.

READ  Horoskop dzienny: 17 sierpnia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top