Jays zdobywa czwarte miejsce z rzędu

Blue Jays 3 Marliny 1

Kolejny świetny start Robbiego Raya. 6 biegów, 4 uderzenia, obowiązkowy bieg indywidualny, 1 chód i 6 uderzeń. Zastanawiasz się, jakie są jego szanse na mecz All-Star? Myślę, że wyślemy kilku pałkarzy, więc może nie być miejsca na dzban.

Ale ma sezon gwiazd.

Tim Marza popisał się świetnym siódmym przejazdem, podobnie jak wczorajszy ósmy.

Tyler Chatwood zdobył szybkie ósme miejsce i, co dość dziwne, uderzył kijem w starling Mart, a następnie zatrzymał go po bardzo niedokładnym sprawdzeniu przez sędziego pierwszej bazy, który miał ciężką noc.

Jordan Romano zajął dziewiąte miejsce. Oddał słabą przewagę, aby nas niepokoić, ale potem dostał kilka łatwych kopnięć w ziemię i nokautów.


Wyglądało to na kolejny mecz, w którym powinniśmy zdobyć więcej bramek. mamy:

  • Dwóch w pierwszym: Single Bo Pechet, Vladimir Guerrero szedł, Tescar Hernandez Boe podwoił się do domu, a Vlad strzelił gola na boisku George’a Springera. W tym momencie wyglądało to na jedną z tych gier, w których zdobyliśmy 10.
  • Jeden na pięciu: Marcus Simin (jak długo to potrwa, zanim automatycznie przestanę stawiać „Strowman” po Marcusie?) Podwaja się z lewej środkowej ściany. Bo strzelił, a Marcus strzelił (nie byłem pewien, czy to był dobry czas na zagrywkę, nie wyszedł i nie zagrał blisko na stole, ale Marcus był bezpieczny). Uderzenia Vlada, Teoskara i Springera sprawiły, że cieszyłem się, że Rivera go przysłał.

Mamy 8 trafień i 2 spacery, więc wyglądało na to, że powinniśmy zdobyć więcej. Załadowaliśmy bazy do drugiego, a Vlad włączył silnik liniowy o prędkości 99,9 mil na godzinę za pomocą .460 xBA, ale utknął w lewym. Myślałem, że usunął zasady. Gdyby piłka uderzyła w ziemię, byłoby zupełnie inaczej.

Vlad spędził kolejny dzień na ratowaniu swoich graczy, ponieważ na początku zagrali nie mniej niż trzy doskonałe gry.

READ  UFC 263: Deiveson Figueiredo obwinia utratę wagi za utratę Brandona Moreno, wzywa do natychmiastowego rewanżu

Ray świetnie pokazał się w meczu 3-1 i nie pokonałby jako pierwszy biegacza, więc zamiast tego go oznaczył. Bardzo czujny.


Pierwszy sędzia bazowy Ryan Willis miał ciężką noc. Miał sprawdzenie, które zostało zakwestionowane i odwrócił się w górę iw dół w pierwszej połowie. Kolejna rozmowa została odwołana przed rozpoczęciem wyzwania, a pozostali sędziowie zlitowali się nad nim i naprawili jego zły telefon. W późnej fazie gry jego telefony wywołały kolejne wyzwanie, ale powtórka pokazała, że ​​Cavan Biggio nie nawiązał pierwszego kontaktu (wydaje się, że ostatnio wybuchła epidemia).

Cieszę się, że nie mamy trzeciej gry z Marlinami, Willis będzie za planszą.


Sójki dzisiaj: Ray (.225 WPA) i Hernandez (.106).

Żadnych sójek.


Otrzymaliśmy 676 komentarzy na GameThread. Poprowadziłeś nas do zwycięstwa.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top