Jason Aldean dzwoni w 2022 roku z Donaldem Trumpem: „Ten facet jest niesamowity”

44-letni piosenkarz country Jason Aldean spędził Nowy Rok grając w golfa z byłym prezydentem Donaldem Trumpem. (Zdjęcie: Jason Kempin/Getty Images)

wokalista Jason Aldean Z całą pewnością można powiedzieć, że zadzwonił w 2022 roku w niezapomniany sposób: zdobywając wskazówki dotyczące golfa ze swojej przeszłości Prezydent Donald Trump.

44-letni Aldean zabrał się na Instagram, aby podzielić się szczegółami ze swoich wakacji, które określił jako „najlepsze w historii”. Na zdjęciu uśmiechający się na polu golfowym przed kamerą obok Trumpa, Aldean określił dawne pottos jako „kozę”, co oznacza „największy ze wszystkich”.

„Ten facet jest niesamowity i mam nadzieję, że wszyscy widzicie, co robi za kulisami” – napisał Aldean, dodając hashtag #ClassAct. Ubrany w szare szorty i turkusową koszulę, Aldean stał obok uśmiechniętego Trumpa, w jaskrawoczerwonym kapeluszu Make America Great Again, z ręką zagiętą w pozycji „kciuki w górę”.

Ostatnią częścią serii było nagranie wideo, w którym Aldan otrzymuje wskazówki dotyczące golfa od samego Trumpa.

„Idealnie, jesteś bardzo dobry” – słyszy się, jak Trump doradza religiom, gdy spędzają czas na układaniu zielonych przestrzeni.

Kolejne zdjęcie przedstawiające Trumpa, religię i jego żonę Bretania Aldean Ciesz się imprezą w formalnym stroju. Post otrzymał mnóstwo wsparcia od przyjaciół i fanów, w tym od Brittany, która ogłosiła swoich kumpli „najsłodszymi facetami w historii”.

Wideo: Jason Aldean występuje w sylwestrowym koncercie: Nashville’s Big Bash

Żona piosenkarza głośno wypowiadała się w mediach społecznościowych o swoich poglądach politycznych. z powrotem w październikuBrittany powiedziała, że ​​ona i jej mąż są „wyłączani kilka razy dziennie” przez ludzi dziękujących za chęć pary do podzielenia się swoją sytuacją.

„Zatrzymujemy się kilka razy dziennie – ludzie są wdzięczni za wypowiedzenie się. Ty też możesz. Potrzebujemy cię bardziej niż kiedykolwiek… Byłbyś naprawdę zaskoczony, jak duże wsparcie otrzymasz. Jeśli chodzi o hejterów. .. Pieprzyć ich. Oni są powodem, dla którego jesteśmy tam, gdzie jesteśmy. Pamiętaj, że przy każdym komentarzu, który pojawia się, „Brittany udostępniła na Instagramie PocztaPrezentowała influencerkę w mediach społecznościowych wraz z mężem i dwójką dzieci.

READ  Kalifornijski strażak zabija kolegę i rani innego w remizie strażackiej

Odzwierciedlając uczucia swojej żony, Aldean napisał: „Kocham to dziecko i nie mogę się z tym bardziej zgodzić”.

Brittany nadal komentowała post, mówiąc, że jako matka chce, aby jej dzieci były wychowywane w „kochającym i bezpiecznym miejscu, gdzie mają potencjał, by wyrosnąć na najlepszą wersję siebie”.

„Brzemię świata, w którym obecnie żyjemy, może być ciężki dla każdego rodzica. To naprawdę przerażające” – napisała. „Obecnie modlę się za nasze dzieci, naszych wojskowych, hospitalizowanych pacjentów, granice, dotkniętą młodzieżą i tych, którzy walczą o zmianę… po prostu o prawo do dokonywania własnych wyborów medycznych”.

Bretania spotkała się z dużą krytyką we wrześniu Kiedy wyraziła swoje poglądy polityczne, nosząc małe dzieci paryBiden ubranie. Dzieci uśmiechały się do kamery, mając na sobie pasujące T-shirty z napisem „Hidin’ from Biden”, podczas gdy Brittany miała na sobie T-shirt z napisem „Anti Biden Social Club”, spin kultowej marki Anti Social Social Club.

W odpowiedzi na kontrowersje związane z modą Aldan bronić swojej żonyW poście na swojej osobistej stronie podzielił się, że „Nigdy nie przeproszę za moje przekonania ani za miłość do mojej rodziny i mojego kraju. To najwspanialszy kraj na świecie i chcę, aby tak pozostało”.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top