Janeway Mulgrew powraca do Nowego Jorku 2021

Animacja Kapitan Catherine Janeway stojąca uśmiechnięta na moście USS Protostar.

Kapitan Hulu na pokładzie!
zdjęcie: Podstawowy

NS Star Trek: CudI Wielkim losowaniem starszych Trekkie będzie powrót Kate Mulgrew Katarzyna Janeway. kapitan Star Trek: Voyager Będzie działał jako doradca holograficzny dla niegrzecznych nastoletnich kosmitów w serialu, którzy kończą z eksperymentalny USS Protostar. Na nowojorskim panelu Comic-Con pokazu, klip został wydany po tym, jak fani otrzymali specjalne spojrzenie na godzinną premierę. Jeśli jesteś fanem Janeway, z przyjemnością dowiesz się, że Mulgrew nie stracił ani kroku w graniu tej postaci.

Paramount+ i Nickelodeon ujawnili również nowe dodatki do już wypełnionej obsady. Również z powrotem do ekspresu Podróżnik Postacią będzie Robert Beltran, Kto grał Kapitana Chakotay w serii, ale do tego czasu został awansowany na kapitana cud. Pojawi się u boku przez cały pierwszy sezon lód Daveed Diggs jako lider Tysess, przyszłość Silna kobieta złoczyńca Jamila Jamil jako Al Raya Asencia i Seinfeld Jason Alexander jako lekarz snu.

W przeszłości Mulgrew mówiła o tym, jak częściowo wróciła do swojej klasycznej postaci science-fiction przepustka franczyzowa Dla nowej generacji fanów jej cyfrowy odpowiednik wydaje się zgadzać. „Jestem tu tylko po to, aby dać radę” Janeway ostrzegła nastolatków, a także utrzymać statek w ruchu. „Wszystko inne zależy od twojej załogi”. Nawet jako hologram wie, że nastolatki coś ukrywają, zwłaszcza gdy Dale (Brett Grey) próbuje zapewnić sobie pozycję lidera nad Gwen (Ella Purnell). Nie wiesz jeszcze, że plik Protogwiazda W niebezpieczeństwie – ojciec Gwen, jasnowidz John Noble chce statek na własne środki. Unikanie jego szponów byłoby głównym celem nastolatków, którzy pod jego rządami pracowali jako niewolnicy, ale zbadanie kwadrantu Delta po latach na jednej planecie jest dobrą korzyścią uboczną.

Star Trek: Cud Premiera w Paramount+ 28 października. Po tym, jak zostanie tam wyemitowany, jego odcinki zostaną wyemitowane na Nickelodeon.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? Mógłbyś Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Anatomia głowy Graya tworzy ogromną reklamę na Netflix On

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top