Jane Fonda dostaje „najlepszy prezent urodzinowy wszechczasów”, ponieważ jej rak jest w remisji Entertainment News

Rak Jane Fondy jest w remisji.

Aktorka, która w przyszłym tygodniu skończy 85 lat, nazwała tę wiadomość „najlepszym prezentem urodzinowym w historii”, jak ogłosiła to na swoim blogu w czwartek.

Dodała: „W zeszłym tygodniu mój onkolog powiedział mi, że mój rak jest w remisji i mogę przerwać chemioterapię.

„Czuję się bardzo, bardzo szczęśliwy. Dziękuję wszystkim, którzy modlili się i wysyłali dobre myśli w moją stronę. Jestem pewien, że odegrali rolę w szerzeniu dobrej nowiny.”

Jane powiedziała we wrześniu, że ma chłoniaka nieziarniczego i jest na chemioterapii od sześciu miesięcy.

Ale zapewniła fanów w internetowym poście o tym, jak bardzo jest pewna, że ​​może sobie z tym poradzić, zwłaszcza dzięki swojej sieci wsparcia.

Po raz trzeci walczy z rakiem.

W 2010 roku u zdobywczyni Oscara i fanatyczki fitness Jen zdiagnozowano raka piersi i w listopadzie przeszła operację usunięcia raka piersi.

Następnie w styczniu 2018 roku usunięto jej przedrakową narośl z dolnej wargi i pobrano narośl ze skóry przed czerniakiem.

„Tak więc, drodzy przyjaciele, mam coś osobistego, czym chcę się podzielić” – powiedziała zamężna matka trójki dzieci na Instagramie o swojej niedawnej walce z chorobą. „Zdiagnozowano u mnie chłoniaka nieziarniczego i rozpoczęłam chemioterapię.

„To bardzo uleczalny rak. 80% ludzi przeżywa, więc czuję się bardzo szczęśliwy.”

Eksperci twierdzą, że ogólny wskaźnik przeżycia osób z chłoniakiem w Stanach Zjednoczonych wynosi 73%.

Jane przyznała również, że znajduje się w „uprzywilejowanej” sytuacji, ponieważ ma dostęp do jednych z najlepszych lekarzy na świecie.

„Zdaję sobie sprawę i jest to bolesne, że mam szczęście. Prawie każda rodzina w Ameryce miała kiedyś do czynienia z rakiem, a wiele z nich nie ma dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej, którą otrzymuję i to jest po prostu nieprawda”.

„Rak jest nauczycielem i zwracam uwagę na lekcje, które mi daje” – kontynuował Fonda.

READ  Shawn Mendes i Camila Cabello razem zauważyli spacerującego psa

„Jedną rzeczą, która naprawdę mi pokazała, jest znaczenie społeczności. Aby rozwijać i pogłębiać społeczność, abyśmy nie byli sami.

„A rak, wraz z moim wiekiem – około 85 lat – zdecydowanie uczy nas, jak ważne jest przystosowanie się do nowych realiów”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top