James Gunn nazywa najnowszy raport DC Studios o Batmanie „całkowicie nieprawdziwym”

Jamesa Gunna

Jamesa Gunna
obrazek: Daniela Knightona (Obrazy Getty’ego)

Dyrektorzy z Hollywood z reguły nie są najbardziej komunikatywni Ludzie. To jedna z rzeczy, które sprawiły, że James Gunn, niedawno zatrudniony na swoim nowym stanowisku współprezesa DC Studios w Warner Bros. odkrycie, Odświeżanie: GunnCzłowieka, który zawsze szczyci się tym, że jest transparentny, mówi jasno, często w mediach społecznościowych, Z fanami o jego stosunku do jego filmów, postaci, opinii o komiksach itp.

Powiedział przejrzystość RobićWydaje się jednak, że częściowo się to przyczynia Do ciągłych dziwactw otaczających DC w tej chwili, gdy Gunn ponownie przemówił, aby przywołać ostatnie doniesienia o planach studia –przypisany do „Dobre źródło” reż różnorodnyże Zasugerowałem Tego Reevesa Matta Robert Pattinson Wersja Batmana Może wkrótce zostać włączony do szerszego uniwersum filmowego DC. To całkowicie Nieprawda” według słów Gunna.

To wszystko dobrze – naszym zdaniem byłaby to dość ostra edycja – ale to też nie pierwszy raz, kiedy Jan i jego studio (z którym teraz współpracuje) dokonali iteracji Aquaman Producent Peter Safran) w ciągu ostatnich kilku tygodni. przychodzi w końcu w następstwie Zamieszanie wokół tego, kto odszedł lub nie odszedł od stołu W rozmowie o Patty Jenkins cudowna kobieta 3W którym wiele wersji filmu porzuciło historię wyciek w ciągu tygodnia. Oczywiście są tacy Coś w rodzaju problemu z połączeniem w lub wokół DC Studios w tej chwili; ktoś Mówi sprawdzone publikacje branżowe, takie jak różnorodny i THR te rzeczy, Zmuszenie Gunna do stłumienia plotek i sugestii, aby cofnąć to, co stało się dziwne regularna zasada.

Wszystko to zostało oczywiście potężnie wzmocnione przez zamieszanie i zainteresowanie związane ze schwytaniem Jeana w stolicy. Widzowie kinowi nigdy nie widzieli, zasadniczo w czasie rzeczywistym, grupy reżyserów filmowych, którzy próbują pokierować wielomiliardową serią filmową w zupełnie nowym kierunku, Jak jakaś duża łódź (że Może zawierać Henry’ego Cavilla lub nie). sNajwyraźniej pojawiają się pytania o to, co planują John i Safran. Dotychczas, różnorodny Aktualizuje swoją historię, aby zarejestrować wyparcie się Gunna plotek o Bat-Pats.

READ  Trevor Noah opuszcza The Daily Show

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top