James Corden odpowiada na oskarżenia, że ​​skopiował żart Ricky Gervais | James Corden

James Corden odpowiedział na krytykę, że pierwotnie skopiował żart przez komika Ricky Gervaismówiąc, dostarczył to „najwyraźniej nie wiedząc, że pochodzi od niego”.

Gospodarz Late Late Show wygłosił rozmowę w poniedziałek, zwracając się do przejęcia Elona Muska Twittera, mówiąc knebelowi, że widzowie zauważyli, że wyglądałby niezwykle podobnie do jednego z ludzkości Gervais na 2018 r.

Gervais zwrócił uwagę na podobieństwa w usuniętym teraz poście na Twitterze.

W żartie Corden mówi: „Kiedy widzisz Elona Muska, który mówi na Twitterze, robi to, gdzie idzie:„ OK, to plac miasto.

„Ale tak nie jest. Ponieważ jeśli ktoś wystawia plakat na placu miastu z napisem„ Dostępne są lekcje gitary ”, to nie sprawi, że ludzie w mieście poszli:„ Nie chcę grać na gitarze! ”. Chcę zagrać na pianinie, ty brud! „

„Cóż, ten znak nie był twój, to był czyjś inny. Nie musisz być z powodu tego wszystkiego!”

W odpowiedzi na oskarżenia Corden napisał na Twitterze z konta The Late Late Show: „Nieumyślnie opowiedział o wielkim żartowi Ricky’ego Gervais w serialu zeszłej nocy i oczywiście nie wiedziałem, że pochodzi od niego.

„To fajne, ponieważ to żart Ricky Gervais. Możesz obejrzeć wszystkie pokazane programy Ricky na Netflix. JS.”

Nieumyślnie opowiedział świetny żart Ricky’ego Jervisa w programie zeszłej nocy, najwyraźniej nie wiedział, że pochodzi od niego. To spoko, bo to żart Ricky’ego Gervaisa. Możesz oglądać wszystkie polecane programy Ricky’ego w serwisie Netflix. Yasin

Późny pokaz z Jamesem Cordenem (@latelateshow) 1 listopada 2022

Gervais bronił swojego towarzysza komika wcześniej po tym, jak użytkownik Twittera zapytał, czy Corden poprosił o pozwolenie na użycie żartu.

Odpowiedział: Nie. Myślę, że jeden z pisarzy „przyniósł mu” dla niego.

„Wątpię, by celowo naśladował tak słynną rutynę wstania w ten sposób”.

W kwietniu Corden powiedział, że ustąpi jako gospodarz Late Late Show.

Aktor i komik niedawno pojawiły się na pierwszych stronach gazet po tym, jak został zakazany w nowojorskiej restauracji Balthazar z powodu jego rzekomego złego zachowania. Właściciel restauracji, Keith McNally, twierdził, że był „bardzo nienawistny” wobec swoich pracowników przy dwóch odrębnych przypadkach.

Corden później Omówił incydent podczas odcinka Late Late Show Powiedział, że „nigdy nie mam zamiaru” zdenerwować personel, ale przyznał, że był „nieuczciwy” podczas incydentu. Od tego czasu McNally odwołał zakaz.

READ  Horoskop dzienny: 9 października

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top