Jak zapisać pokwitowanie szczepienia w Ontario w aplikacji Wallet na iPhone’a?

Jeśli chcesz zapisać pokwitowanie szczepienia w Ontario w aplikacji Apple Wallet na swoim iPhonie, jest plik nieoficjalny sposób to zrobić.

Według Billy Lu, jednego z wielu wolontariuszy stojących za stroną Pokwitowanie szczepienia do portfelaPokwitowanie szczepienia z Ontario możesz z łatwością przechowywać na swoim iPhonie.

powiedziałem iPhone w Kanadzie Podczas wywiadu strona internetowa sprawdzi Twój rachunek pod kątem oficjalnego podpisu Ontario i, jeśli jest dostępny, przekonwertuje go na format, który można zapisać w aplikacji Wallet na Twoim iPhonie. Jak wiedzą użytkownicy iPhone’a, dostęp do aplikacji Wallet można uzyskać, dwukrotnie dotykając przycisku uśpienia / wybudzenia (ten sam proces, co Apple Pay).

Zespół wolontariuszy, którzy zrobili w ten sposób, aby zapisać pokwitowanie szczepienia z Ontario na iPhonie, obejmuje: Ryan Slobogan, Everett Timberg, Jason Liu, Anujan Matiskaran, Lisa Despolla, Samantha Finn i Madison Pierce.

Są również wolontariuszami za zintegrowaną wyszukiwarką terminów szczepień na Vacine-ontario.ca.

W przypadku firm, które chcą zweryfikować Twój kod QR, wystarczy, że skierują aplikację aparatu na Twój kod, który następnie przeniesie je na stronę internetową pokazującą stan szczepień.

Obejrzyj film poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=AIRG5Qbjptg

Lo mówi, że ich aplikacja i wysiłki „nie są wspierane przez żadną firmę” i są „tylko wolontariuszami, którzy starają się pomóc społeczności”. Aplikacja covidpass jest oprogramowaniem typu open source i można ją zobaczyć Tutaj na githubie.

Ontario ma wydać oficjalne aplikacje paszportowe na szczepionki 22 października 2021 r. Jednak w międzyczasie wiele osób korzysta z tej nieoficjalnej metody, aby łatwo zapisać pokwitowanie szczepionki w aplikacji portfela na iPhone’a.

READ  Duży kompleks studiów produkcyjnych prowadzi do przebudowy Downsview

Lo mówi, że nadchodzi obsługa Androida, zauważając, że „współpracują z Google, aby uzyskać dostęp do wymaganych interfejsów API”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top