Jak ukończyć poszukiwanie skarbów Szmaragdowej Czaszki w Far Cry 6?

Far Cry 6 oferuje wiele poszukiwań skarbów o różnym stopniu trudności.

Poszukiwanie skarbów przez Szmaragdową Czaszkę to szczególnie trudne zadanie w grze Far Cry 6. Jest to jedno z najtrudniejszych i najdłuższych poszukiwań skarbów w całej grze. Zabiera graczy do kilku lokalizacji przez yara.

Poszukiwanie skarbów w Far Cry 6 jest tak wciągające, że wielu porównuje je do przygody Indiany Jonesa. Począwszy od Concepcion, będziesz miał pełne ręce roboty, aby znaleźć Szmaragdową Czaszkę.


Poradnik do ukończenia poszukiwania skarbów Szmaragdowej Czaszki w Far Cry 6

Figurka trzymająca szmaragdową czaszkę w Far Cry 6. (Zdjęcie za pośrednictwem Ubisoft)
Figurka trzymająca szmaragdową czaszkę w Far Cry 6. (Zdjęcie za pośrednictwem Ubisoft)

Przenieś się do obszaru Concepcion w Conoco. Możesz spojrzeć na swoją mapę i wybrać zadanie, aby łatwo było znaleźć punkt początkowy. Wejdź na szczyt budynku i zlokalizuj pomarańczowy kwadrat.

szmaragdowa czaszka Badania Far Cry 6 jest już w trakcie prac. Następnym celem podróży jest jaskinia w pobliżu miasta. Ponownie zostanie to zaznaczone na twojej mapie. Otaczają go góry i płynąca rzeka.

drewniany most.  (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)
drewniany most. (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)

Uważaj na tygrysa czającego się w cieniu. Gdy ostrożnie wejdziesz do jaskini, zauważysz drewniany most. Przełóż deski przez otwór. Przeszukaj i przebij się na wyższą półkę.

Spróbuj ponownie dostać się do obszaru z ołtarzem. Obejdź ołtarz po lewej stronie i wślizgnij się do wody. Wejdź na półkę, by znaleźć zwłoki trzymające świecącą czaszkę.

Pechowa czaszka.  (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)
Pechowa czaszka. (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)

To nieszczęsna czaszka, a nie szmaragdowa czaszka. Pułapka zostaje uruchomiona, gdy ją zabierzesz. Później granat eksploduje drewnianą barierę, pozostawiając cię w środku. Otrzymasz teraz nowy cel w Far Cry 6.

Skieruj się w dół rzeki, aby znaleźć kolejną jaskinię. Wejdź do niego i podążaj ścieżką do posągu małpy. Przedstaw nieszczęsną czaszkę posągowi, a ściana się otworzy. Wejdź do otworu i podążaj ścieżką w prawo.

Posąg małpy otwiera wejście.  (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)
Posąg małpy otwiera wejście. (Obraz za pośrednictwem Ubisoft)

Walcz na krawędzi i poddaj swoją czaszkę kolejnemu posągowi małpy. Po drugiej stronie pomieszczenia aktywowany zostanie trzeci posąg. Ponownie zaprezentuj pechową umiejętność, aby po drodze otworzyć drzwi.

READ  Oczekuje się, że podaż wysokiej jakości kredytów w USA spadnie w lipcu

Podążaj ścieżką przez to wejście i chwyć posążek Osu. Postępuj ostrożnie, ponieważ w tym miejscu potknęły się przewody, które eksplodują i zakończą grę Far Cry 6 wycieczka. Dotrzyj do końca tej ścieżki, a znajdziesz Szmaragdową Czaszkę, aby ukończyć misję.

Edytowane przez Sego Samuela Balla

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top