Jak rzadki jest kurs HR w Chandler Redmond?

Zeszłej nocy Chandler Redmond z Cards po raz pierwszy w historii MLB wszedł na kurs HR.

Zeszłej nocy Chandler Redmond z Cards po raz pierwszy w historii MLB wszedł na kurs HR.
obrazek: AP

Od 1900 roku zawodnik osiągnął trzy home runy w MLB 624 razy. Tylko 16 razy gracz zdobył cztery trafienia. Nikt nigdy nie trafił na pięć.

Był ostatnim graczem, który dokonał tego wyczynu JD Martinez w 2017 roku, jeszcze wtedy członek Arizona Diamondbacks. W tym samym roku druga hulajnoga the Reds, Janet, trafiła w cztery palce 6 czerwca przeciwko kardynałom St. Louis. Zeszłej nocy Chandler Redmond, pierwszy główny kandydat kardynałów, zdołał trafić cztery bomby nuklearne, przechylając się na drogę z Amarillo.

Chociaż cztery podróże w obie strony Redmond były inne. Tam, gdzie większości graczy udaje się wykonać kilka pojedynczych uderzeń, a może nawet trzy biegi, jeśli mają szczęście, Redmond zrobiło u siebie pole do biegania. W piątym inningu w ówczesnym meczu 4-3, Redmond oddał dwuetapowy strzał w lewą linię boiska w swoim drugim uderzeniu piłki. Wcześniej jeździł w wyścigu z jednym na szczycie pierwszego. Redmond był w stanie ponownie uderzyć w talerz na szóstym miejscu, a zgodnie z zasadami wyciskania soków, Dinger strzelił kolejne przeciwne pole. Siódmego Redmond zdobył kolejne pięć podjazdów dla Cardinale, kiedy oddał strzał dwa na jednego w przeciwne pole, a ósmego Redmond doszedł do płyty z biegaczami w rogach i nie zawiódł . Zwolnił czwarty home run gry; To jest zrzut ekranu z trzech rund. To są ludzie, którzy biegają na swoim terenie, nigdy wcześniej w historii Major League Baseball.

Tylko dzięki sile tych domowych treningów Redmond miał już 10 pasków. Swój wieczór zakończył mając w sumie 11 lat. Tylko dwa razy gracze MLB ukończyli cztery mecze domowe i dwucyfrowe RBI. W 2016 r. Gennett zakończył, wykonując 10 biegów, ale nie wszystkie pochodziły z jego żądła. Jego pierwszy RBI, podobnie jak Redmond, pojawił się na singlu. Potem wszystko było home runem: major na trzecim miejscu, dwurundowy strzał na czwartym, pojedynczy strzał na szóstym i kolejny biegacz na ósmym. Och! Jennet jest blisko! Rzeczywiście, wcześniej w pierwszej połowie, kardynał, drugi bazowy Greg Garcia, zagrał wspaniały pokaz na pierwszej połowie The Reds, Arismendi Alcantara, zaczynając z prawej strony i rzucając swoim ciałem, by wyeliminować Alcantarę. Gdyby ta piłka przeszła, Janet tego dnia przeszłaby do historii.

The only other time a player has reached double-digit ribbies with four home runs was A Napisane przez Marka Wittena, rozgrywającego Saint Louis Cardinals. Tak, nie wiem o co chodzi z kardynałami i jej współpracownicy, ale zawsze wydają się być zaangażowani w te czteroosobowe gry. Whitten skończył z 12, ale w przeciwieństwie do Genette i Redmond, cała 12 pochodziła z jego wielkiej muchy. Miał majora w pierwszym, trzykrotnego Homera w szóstym, kolejnego trzykrotnego Homera w siódmym i dwie rundy w dziewiątym.

Można by argumentować, że dzięki temu Witten miał lepszy dzień na talerzu. Twierdzę, że jest bardzo niezapomniany. Podnieś rękę, jeśli pamiętasz, kim był Mark Whitten, zanim wspomniałem o nim w tym akapicie. Jeśli podniesiesz rękę, nie wierzę ci. Nigdy nie był All-Star, facet był strzelcem .259 z karierą 102 OPS plus, grał tylko w jednej serii play-off w swojej karierze i grał tylko dla jednej drużyny (Cleveland Indians) przez ponad dwa sezony. Aha, w ostatnich trzech sezonach jego pięciu lat spędzonych w Cleveland wystąpił tylko w 101 meczach. Whiten miał 105 gołębi w części 11 sezonów MLB. Czterech z nich przyszło w tym jednym meczu.

Podczas gdy home run nigdy nie miał miejsca w MLB, już raz zdarzył się w przypadku nieletnich. 27 lipca 1998 roku, potencjalni Cardinals (są wszędzie!), Tyrone Horne, który grał wtedy dla The Cards, Double-A, Arkansas Travelers, uderzył dwusuwem Homera w pierwszej połowie, salami w drugiej. , pojedynczy strzał w piątym i trzy razy w szóstym. O ile mi wiadomo, to jedyny taki przypadek w historii Minor League Baseball, a obaj zawodnicy grali dla Double-A St. Louis Cardinals.

Więcej niż tylko zbieg okoliczności, obaj kolesie grali na trasie w Teksasie. Redmond stawił czoła Amarillo, a historyczna Noc Rogu miała miejsce w San Antonio. To sprawiło, że pomyślałem: „Czy gra na szosie jest najbardziej odpowiednimi warunkami, aby spróbować trafić cztery home runy?” Oczywista odpowiedź brzmi tak. Jeśli jesteś w trasie, twoja drużyna z pewnością pojawi się na tablicy dziewięć razy. Jeśli ktoś z twojej drużyny trafi cztery home runy, prawie na pewno będziesz prowadził w tym meczu, więc robiąc to, ponieważ drużyna gospodarzy da temu gorącemu kijowi mniejsze szanse na dostanie się na planszę.

Z 16 razy zawodnik MLB osiągnął cztery home runy w jednym meczu, 12 wyjechało na trasę. W siedmiu z tych 12 rozgrywek gracz z czterema home runami strzelił czwartego w dziewiątym meczu lub później (Mike Schmidt uderzył Jego czwarty mecz u siebie w dodatkach). Moja hipoteza została potwierdzona. Nie lubisz metody naukowej?!

Spójrzmy głębiej, dobrze? Redmond jest jedynym graczem, który strzelił cztery home runy w jednym meczu, strzelając do siedmiu dołków. Jak można się domyślić, wszystko to zdarzyło się 16 razy w MLB, dany gracz trafiał na trzeci, czwarty, piąty lub szósty dołek swojej drużyny.

Po meczu Redmond podniósł swoją średnią na sezon do 0,242. Jest to najniższa stawka dla każdego, kto zdobył cztery home runy w jednym meczu. Następna najbliżej była Pat Siri, która skończyła Noc Czterech Homerów Ze średnią trafień 246. OPS 0.813 Redmonda byłby drugim najniższym, tuż przed znakiem .754 Whitena.

Ale zawodowy baseball to nie jedyny sposób, w jaki sportowiec musi trafić cztery home runy w jednym meczu. W maju tego roku Pfeiffer University Falcons stał się pierwszą uniwersytecką drużyną bejsbolową, która trafiła na Cykl home run w jednym biegu. Były to jednak cztery home runy trzech różnych graczy. Ostatni dom prowadzony przez jednego gracza w meczu softball w 2019 roku miał miejsce między Arkansas a południowym Illinois. Druga studentka Arkansas, Danielle Gibson, potrzebowała tylko czterech rund, aby dokonać tego wyczynu. Mecz zakończył się po piątej. To był i pozostaje jedyny raz w historii softballu I ligi, który zawodnik osiągnął na domowym torze do biegania.

Daniel Gibson trafia na tor home run

Osiągnięcie Redmonda jest legendarnie rzadkie. Zabiera to nie tylko szaloną ilość mocy od uderzającego, ale także szaloną ilość szczęścia i pomocy od twoich kolegów z drużyny. W końcu, aby dotrzeć do jednego z Wielkich Szlemów, potrzebujesz trzech uderzeń przed siebie, aby uderzyć w bazę. Powiedziawszy to, to tylko kwestia czasu, zanim zobaczymy, jak to się dzieje w Major poziom ligi.

READ  W praktyce ogniste frustracje gotują się z agresywną wymianą

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top