Jak oglądać rosyjską ekipę filmową wylatującą w tym tygodniu na Międzynarodową Stację Kosmiczną?

W tym tygodniu odbędzie się niezwykły start, ponieważ rosyjski zespół filmowy uda się na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Rosyjska rakieta Sojuz wywiezie do stacji aktorkę Julię Peresild i producenta Klima Shipenko, a także astronautę Antona Szkaplerowa w czwartek, 5 października, a start będzie transmitowany przez NASA. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące tego, jak obejrzeć wydarzenie.

Czego oczekujesz od premiery

Rosyjski zespół uda się na stację kosmiczną, aby nakręcić sceny do filmu, co jest pierwszym przykładem komercyjnej ekspansji stacji o przemysł filmowy. Pojawiły się doniesienia, że ​​NASA planuje również nakręcić fragmenty filmu na stacji kosmicznej, Z udziałem Toma Cruise’aAle jako pierwsza wypróbuje to rosyjska produkcja. Film zatytułowany „Wyzwanie” powstał we współpracy rosyjskiej agencji kosmicznej Roscosmos i rosyjskich firm medialnych.

Trzech członków załogi będzie podróżować na pokładzie statku kosmicznego Sojuz MS-19, który wystartował z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie wczesnym rankiem w czwartek rano, zmierzając do stacji rano i zadokować ze stacyjnym modułem Rasvet tego samego dnia.

Aktorka i producent Peresild i Shipenko spędzą 12 dni na stacji filmując to i wrócą na Ziemię z obecnym członkiem załogi ISS Olegiem Nowickim 16 października. Roskosmos, NASA, JAXA i Europejska Agencja Kosmiczna.

Jak oglądasz premierę?

Rakieta Sojuz MS-18 zostaje wystrzelona z astronautą NASA Expedition 65 Mark Vande He, astronautami Roskosmosu Peterem Dubrowem i Olegiem Nowickim w piątek 9 kwietnia 2021 r. w kosmodromie Bajkonur w Kazachstanie. NASA / Bill Ingalls

NASA będzie transmitować start, a także dokowanie statku kosmicznego Sojuz do stacji kosmicznej. Możesz oglądać za pomocą osadzonego wideo na górze tej strony lub przechodząc do Strona NASA.

Premiera zaplanowana jest na 4:55 czasu ET (1:55 czasu PT) 5 października, a relacja rozpocznie się o 4:15 czasu ET (1:15 czasu PT). Dokowanie ze stacją kosmiczną zaplanowano na 8:12 czasu wschodniego (5:12 czasu PT), a zasięg rozpocznie się o 7:30 czasu wschodniego (4:30 czasu PT).

Rekomendacje redaktorów
READ  Mówi się, że Google utrudnił znalezienie ustawień prywatności Androida

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top