Jak korzystać z dwóch kont WhatsApp na swoim iPhonie

Prawie każdy nowy smartfon wprowadzony na rynek w ciągu ostatnich kilku lat ma obsługę dwóch kart SIM. Ta funkcja umożliwia korzystanie z dwóch różnych numerów na tym samym urządzeniu. Niestety, jedna z najpopularniejszych platform komunikacyjnych na świecie, WhatsAppNie możesz używać dwóch różnych kont na jednym urządzeniu. Aby korzystać z wielu kont WhatsApp na jednym smartfonie, większość Android Użytkownicy wybierają „Dual WhatsApp” za pomocą funkcji klonowania aplikacji. Niewielu użytkowników instaluje aplikacje innych firm, aby korzystać z dwóch kont WhatsApp. Ale takie funkcje nie są dostępne dla Iphone użytkowników.

Dzięki aplikacji WhatsApp Business, WhatsApp Business, możesz korzystać z dwóch różnych kont WhatsApp na jednym iPhonie. Aplikacja WhatsApp Business jest podobna do zwykłej wersji, ale ma kilka dodatkowych funkcji, dzięki czemu jest odpowiednia dla właścicieli firm. WhatsApp umożliwia obecnie korzystanie z tych dwóch wersji platformy z dwoma różnymi numerami na jednym urządzeniu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z dwóch kont WhatsApp na jednym iPhonie, możesz wykonać następujące czynności.

1.

Otwórz App Store na swoim Apple iPhone.

2.

Wyszukaj WhatsApp Business.

3.

Stuknij ikonę Pobierz i zainstaluj aplikację na swoim iPhonie.

4.

Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i naciśnij przycisk Zgadzam się i kontynuuj.

5.

W nowym oknie zobaczysz dwie opcje. Kliknij drugą opcję. Dzięki pierwszej opcji możesz używać istniejącego konta WhatsApp jako konta biznesowego. Druga opcja pozwoli Ci założyć nowe konta WhatsApp Business z innym numerem.

6.

Wprowadź numer, którego chcesz użyć do drugiego konta WhatsApp.

7.

Zweryfikuj numer, wprowadzając jednorazowe hasło, które otrzymałeś na podany numer.

Portal społecznościowy FacebookŚwiergotLinkedIn


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top