Jak Blue Jays może rozwiązać największe słabości istniejących terminów

TORONTO – Osiem dni przed terminem handlu w 2022 roku, Toronto Blue Jays mają szansę poprawić swój skład na dwóch frontach.

Podobnie jak wszystkie drużyny, Blue Jays będą w lepszej sytuacji z Juanem Soto w składzie. Każdy GM poważnie podchodzący do wygrywania powinien zapoznać się z umowami z Soto, który już w wieku 23 lat ugruntował swoją pozycję jako talent w Galerii Sław. Ale tak wiele zespołów pożąda Soto i tylko jedna może je zdobyć. Jest bardzo prawdopodobne, że Blue Jays pójdą za nimi i zdobędą awans.

To wszystko sprawia, że ​​jest oczywiste. Aby lepiej zrozumieć możliwości, jakie mają Blue Jays, spróbujmy jak najdokładniej zdefiniować ich potrzeby. Widząc, czego im brakuje, możemy lepiej przygotować się do przewidywania ich kolejnych kroków…

Kłopoty późnego lata: blokada

Obiektywnie rzecz biorąc, Blue Jays prawdopodobnie przetrwają sezon dzięki rekordowi 53-43, który umieścił ich na pierwszym miejscu w AL. Jednak jeszcze tego nie ma, a rozpoczęcie głębszego zakręcenia pomogłoby urzeczywistnić tę możliwość.

Być może Yossi Kikuchi wróci na właściwy tor. Być może Max Castillo okaże się zdolnym początkującym. Czy chcesz liczyć na to, że te rzeczy się wydarzą? I potencjalnie wyczerpuje swoje byki po drodze?

Najlepiej dodać nowicjusza już teraz, zwłaszcza że pod koniec sierpnia nie ma już terminu rezygnacji. Jeśli chcesz uzyskać pomoc, nadszedł czas.

Alec Manoah, Kevin Gusman i Jose Perios, którym można ufać, że rozpoczną play-offy, Blue Jays nie brakuje ramion na linii frontu. Mając to na uwadze, powinni określić dostępność zawieszonych wolnych agentów, takich jak Martin Perez, Jose Quintana, Drew Smyly, Chad Kuhl, Noah Syndergaard i Zack Greinke. Nie jest to najbardziej ekscytująca grupa, ale nie musi nią być.

READ  Kanada zbliża się do finałów mistrzostw świata, pokonując Stany Zjednoczone w kwalifikacjach

Podczas gdy Perez i Quintana mogą mieć prawdziwą wartość komercyjną, historia mówi nam, że weterani stylu „pokaz-kontakt” po prostu nie wymagają wielkich podciągnięć w terminie (nawet Syndergaard, najtwardszy bombowiec tej grupy i ktoś z Blue Jays). realizowanych zeszłej zimy, w tempie przekreślonym poniżej średniej). Spośród wspomnianych meloników najlepiej nadaje się Perez, ponieważ jest unihokejem, który dobrze kontroluje swoją strefę uderzeń (14,2% K-BB%).

Niezależnie od tego, dodanie melonika z tej grupy zaspokoiłoby potrzebę na poziomie głównej ligi bez wyczerpywania potencjalnych szeregów Toronto.

Problem z początku października: luzowanie energii

Jest niedziela, 9 października, a ty grasz w trzecią grę z serii Wild Card na Tropicana Field. Twój sezon zbliża się do mety, Berrios daje ci więcej niż pięć solidnych rund, ale zawodnicy są teraz w zakrętach i nadszedł czas, aby uratować go przed szóstą rundą. Potrzebujesz strajków. Kto promuje?

Opierając się na aktualnej liście, John Schneider prawdopodobnie nazwałby Davida Phelpsa (21,9% współczynnika K), Adama Sempera (19,8% współczynnika K) lub Tima Maizę (20,5% współczynnika K), ale wszyscy trzej mają mniej niż – Mediana stopy odpisów w porównaniu ze średnią ulgą MLB w wysokości 23,5 proc. Sezon się zbliża, trzeba zapewnić Schneiderowi lepsze opcje. Bo nawet jeśli powyższy scenariusz jest wyraźnie hipotetyczny, takie sytuacje powstałyby, gdyby Blue Jays zagrali – i wygrali – w czterech play-offach.

W zeszłym roku Blue Jays podeszło zespołowo do Bullpen, dodając Cimber, Trevor Richards, Brad Hand i Joakim Soria. Ale ilość nie była równa ilości i nadal potrzebna była pomoc humanitarna o wielkim wpływie. Dodanie Yimi Garcii pomogło, ponieważ wydaje się, że jest realnym kandydatem do pomocy online, ale Blue Jays miał nadzieję, że inni pojawią się wewnętrznie tylko po to, by zobaczyć Nate’a Pearsona i Juliana Merryweathera wykolejonych przez kontuzje.

READ  Zawodnik BC wygrywa Mistrzostwa Świata MMA

Teraz potrzeba ulgi jest nadal tak oczywista jak zawsze, a tym razem Blue Jays musi postawić na jakość, nawet jeśli oznacza to zapłatę wyższej ceny. Tak, kupowanie czegoś, co jest z natury niestabilne, jak promocja pomocy humanitarnej, może przynieść odwrotny skutek, ale niedodawanie komfortu byłoby bardziej ryzykowną opcją dla zespołu o dużym potencjale.

Wśród balsamów, które zasługują na dalsze badanie: Gregory Soto i Joe Jimenez z Tygrysów, Joe Manteble z Diamondbacks, Jorge Lopez z Orioles, David Robertson z Cubs, AJ Book of the As, Kyle Finnegan z Nationals, Scott Barlow Royals oraz David Bedner Pirates i Matt Bush z Rangers i Anthony Bass z Marlins.

Blue Jays nie będą musieli rezygnować ze swoich najlepszych perspektyw na zakupy na tym poziomie (zwłaszcza dla Robertsona, Hire), ale jeśli będą musieli zrezygnować z jakiegoś interesującego talentu do dodania tutaj, niech tak będzie. Realistycznie rzecz biorąc, Blue Jays byłoby lepiej, gdyby miało wiele ramion z tej grupy.

Problem z małym rozmiarem: siedzenie

Miesiąc temu ławka wydawała się większym problemem, ale ponieważ Raimel Tapia i Cavan Biggio grali lepiej, potrzeba lewej rakiety lub zmiany stylu Iana Happa zaczyna wydawać się luksusem. Może to skłonić Blue Jays do nadawania priorytetu innym potrzebom, ale zawsze warto szukać ulepszeń, bez względu na to, jak małe. Spodziewaj się, że fotel również będzie na ich radarze.

Kilka możliwości do rozważenia: Czy istnieje pomocnik, który mógłby przeliterować George’a Springera prawie tak samo jak Bradley Zimmer, oferując jednocześnie więcej ataku niż obecna alternatywa? Czy istnieje leworęczny nietoperz, który mógłby zrobić więcej obrazy niż Zach Collins? Lub podobne wykroczenie o większej wartości obronnej?

Wydanie 2023: Potrzeba więcej broni

Do tej pory badane przez nas potrzeby obejmują sezon 2022, ale ponieważ Hyun-Jin Ryu prawdopodobnie przegapi w przyszłym roku, a Kikuchi jest również czymś nieznanym, istnieje również przypadek, który należy zrobić, aby dodać dzban z kilkoma latami kontrola.

READ  Bostońskie media eksplodują po tym, jak Red Sox wysadzili je w powietrze bez zaszczepienia w pobliżu haka

Poszukiwanie komercyjnego kandydata Reds, Luisa Castillo, ma sens, nawet jeśli koszt przejęcia jest znacznie wyższy niż, powiedzmy, Quintana. W tym kontekście warto zapytać rodzinę Marlinów o Pabla Lopeza i innych. Być może cena jest zbyt wysoka, w takim przypadku Blue Jays nie muszą działać beznadziejnie, ale i tutaj może być okazja.

Umowa zeszłego lata pokazała Berriosowi, że Blue Jays nie sprzeciwiają się tego typu handlowi w odpowiednich okolicznościach. Rozpoczęcie tutaj ma sens, a jeśli to nie zadziała, krótkoterminowy start zapasowy może nadal pomóc temu zespołowi w dotarciu do playoffów 2022. Tak czy inaczej: biuro Blue Jays powinno dodać złagodzenie, aby termin był wyraźnie udany.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top