Izrael. Ludzie spadali z trybun i deptali się podczas żydowskiej uczty. 44 osoby zginęły | Wiadomości z całego świata

Policja Grupa ludzi zsunęła się z góry i zaczęła spadać na tych poniżej, powodując efekt domina. Powód Wypadek Musiało być bardzo tłoczno – na koncercie było prawie 100 tysięcy osób. To był największy tłum od czasu wybuchu Powszechna choroba zakaźna.

Początkowo mówiono o 38 zgonach, ale już 6 osób zmarło w szpitalu. Wśród ofiar były dzieci.

Lock Ba-Omar to coroczne święto pamięci Blake’a, podczas którego zginęło 24 000 uczniów rabina Akiby Ben Josepha. Pewnego dnia plaga zniknęła i ten dzień jest obchodzony jako symbol radości i końca smutku. Innym wyjaśnieniem jest to, że Luck Ba-Omar obchodzony jest dla upamiętnienia pierwszej manny zesłanej Izraelitom na pustyni.

Zdjęcia z miejsca tragedii przedstawiają dziesiątki ciał w workach. Służby wciąż szukają tych na gruzach. Ze względu na duże zatory ratownicy mieli trudności z dostarczeniem karetki do osób, które początkowo potrzebowały pomocy. Po chwili policja wypędziła wszystkich uczestników, którzy nie spowodowali uszczerbku na zdrowiu.

Ostatni, ubiegły, zeszły Pewnego razu Wiele z tych tragedii w Izraelu nie ma związku z konfliktem zbrojnym i ma związek z pożarami w 2010 roku. Pożar w pobliżu Hajfy zabił co najmniej 44 osoby, wysiedlił około 13 000 w okolicznych wioskach i spowodował śmierć co najmniej 20 osób. Km Kwadratowy las.

READ  Zakończ blokowanie do końca miesiąca. Trudna decyzja rządu niemieckiego

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top