iPhone 13 może mieć ulepszony identyfikator twarzy, który działa z maskami

Myśleliśmy, że wiemy Wszystko, co trzeba wiedzieć o iPhonie 13. W ostatnich miesiącach kilka źródeł ujawniło rendery 3D i listy nowych specyfikacji i funkcji, które pojawią się w nadchodzącym flagowcu Apple. Uważamy, że wiemy nawet, kiedy Apple wypuści iPhone’a 13. Ale w tym tygodniu jeden z najbardziej przeciekających w Internecie Apple podzielił się czymś nowym. Według Johna ProsseraApple wprowadza niespodziewaną aktualizację Face ID na iPhonie 13.

Dzisiejsza najlepsza oferta Fire TV Stick 4K właśnie otrzymał rzadką zniżkę – nie przegap! Cennik:49,99 USD Cena £:37,99 USD oszczędzasz:12,00 USD (24%) Kup Teraz Dostępny od Amazon, BGR może dać ci prowizję Dostępne w Amazon BGR mogą otrzymać prowizję

Ostatni nagły wyciek przed startem?

W ostatnim raporcie na temat Techniczna strona głównaProsser ujawnił, że Apple zbudował nowe urządzenie Face ID dla iPhone’a 13 w odpowiedzi na pandemię COVID-19. Szczególnie interesujący jest sposób, w jaki John odkrył ten wielki sekret. Najwyraźniej Apple opracowało prototyp etui do iPhone’a 12, które zawiera matrycę aparatu iPhone’a 13. Apple przekazał te etui pracownikom, którzy używają ich do testowania nowych urządzeń, które pojawią się w iPhonie 13. Prosser twierdzi, że matryca w Box jest w stanie ominąć standardową matrycę w iPhonie 12.

Prosser zauważa również, że zespół kamery na pudełku idealnie pasuje do plików CAD iPhone’a 13, które udostępnił kilka miesięcy temu. Przednie czujniki i kamery są identyczne z wyciekającą matrycą iPhone’a 13, wraz z aparatem do selfie po lewej stronie zamiast po prawej stronie.

Może sprawić, że iPhone 13 Face ID będzie działać z maskami

W tym momencie prawdopodobnie zastanawiasz się, co potrafi urządzenie. Face ID na iPhonie 13 będzie w stanie wykryć Twoją twarz za maską i/lub okularami. Apple rzekomo wymagało od pracowników noszenia masek i okularów podczas testów. Prosser twierdzi, że testy były szeroko zakrojone, a pracownicy nosili różne style i rozmiary masek i gogli w pomieszczeniach i na zewnątrz.

READ  Noga 1600-letniej zmumifikowanej owcy jest dowodem starożytnych praktyk rolniczych

Źródło Prossera mówi mu, że pracownicy nadal są proszeni o skonfigurowanie Face ID bez maski. Teoretycznie będziesz mógł skonfigurować Face ID tak, jak zwykle na iPhonie 13, ale dzięki nowemu sprzętowi i zaktualizowanemu oprogramowaniu Face ID będzie w stanie wykryć Cię za pomocą maski.

Wreszcie, Prosser mówi, że nie jest jasne, czy ta funkcja będzie dostępna w momencie premiery. Testy zostały przeprowadzone niedawno, co oznacza, że ​​Apple może nie być gotowy do wprowadzenia tej funkcji w przyszłym miesiącu. Jednak nowy Face ID jest testowany na urządzeniach iPhone 13, dlatego Prosser jest tak przekonany, że w pewnym momencie zobaczymy tę wersję Face ID na iPhonie 13, nawet jeśli nie w momencie premiery.

Możesz zobaczyć, jak Prosser opowiada o uaktualnieniu iPhone’a 13 Face ID w tym filmie:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top