Inwestowanie w swoją osobistą przestrzeń podczas związku jest w porządku, czytaj więcej

„class =” leniwy img-responsywny ” data-src =” https://www.iwmbuzz.com/wp-content/uploads/2022/02/it-is-ok-to-invest-in-your-personal- spacja-podczas-w-relacji-czytaj-więcej-920×518.jpeg „width =” 920 „height =” 518 „alt =” Warto zainwestować w swoją przestrzeń osobistą, gdy jesteś w związku, przeczytaj więcej „/>

Przestrzeń osobista jest ściśle określona w kulturach zachodnich i nikt jej nie nadużywa, nawet w najbliższych związkach. Jednak w Indiach granica między znajomością a wtargnięciem jest często zacierana. Przestrzeń osobista w związku była dziwnym pomysłem w indyjskim społeczeństwie, zwłaszcza dla pokolenia przed nami. Z drugiej strony wartość przestrzeni osobistej w związkach jest niezaprzeczalna. W waszych związkach odrobina wolności, a raczej czasu, sprawia, że ​​rzeczy są ekscytujące i ciągle się zmieniają.

Bez względu na to, jak bardzo kochasz swojego partnera, nadejdzie moment, w którym będziesz chciał spędzić przynajmniej jeden dzień z dala od niego. Przestrzeń osobista w związkach partnerskich zapewnia, że ​​oboje partnerzy zachowują swoje odrębne osobowości poza związkiem, co zapobiega określaniu cię wyłącznie jako czyjś współmałżonek. Chociaż wspólne spędzanie czasu jest dobre, zbyt wiele rzeczy jest dla ciebie niezdrowych, dotyczy to również związków.

Od czasu do czasu musisz spędzać czas ze sobą. Przyjrzyjmy się bliżej, dlaczego pozostawienie przestrzeni w związku może być po prostu zbawczą łaską. Pary zaczynają wyglądać i zachowywać się tak, jakby były w związku. Przez pierwsze kilka tygodni może wydawać się to urocze, ale gdy atrakcyjność mija, przebywanie z osobą, którą zaczynasz się zachowywać, staje się nieco frustrujące. To tak, jakbyś łączył się w jedno, co nie jest słodkie. To będzie miła odmiana od ciągłego uzupełniania zdań, gdy zdasz sobie sprawę, że dawanie przestrzeni w związku może pomóc ci zachować swoją wyjątkowość i autentyczność.

Wyjdź z przyjaciółmi i znajdź punkt widzenia, który nie jest twoją żoną. Spędzanie całego czasu z jedną osobą jest niezdrowe. Będziesz mógł dużo cieszyć się czasem spędzonym ze swoim partnerem, gdy tylko dasz sobie przestrzeń na związek.

READ  Kosmiczne śmieci na kursie kolizyjnym o prędkości 5800 mil na godzinę z Księżycem

Czytaj dalej IWMBuzz.com, aby uzyskać więcej takich aktualizacji na temat swoich ulubionych celebrytów.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top