Inteligentny zegarek Tamagotchi pozwoli Ci przeżyć marzenie z lat 90.

Tamagotchi Smart ukaże się w listopadzie.

Bandai

Tamagotchi powraca Z okazji 25-lecia – tym razem jako urządzenie do noszenia. Teraz możesz podnieść swojego małego elektronicznego zwierzaka prosto z nadgarstka, użyć mikrofonu, aby go przywołać i ekranu dotykowego, aby go pogłaskać.

Oryginalne Tamagotchi pojawiło się w listopadzie 1996 roku jako elektroniczna gra dla dzieci. Pochodzący od japońskiego producenta zabawek Bandai Inteligentny zegarek TamagotchiTo, co zostało zauważone przez Kotaku na początku czwartku, jest wyposażone w dotykowy ekran LCD i do 30 godzin pracy na baterii, zanim będzie trzeba je naładować przez USB.

Na razie smartwatch Tamagotchi zostanie wyprzedany w drodze loterii – można się zgłosić między 17 czerwca a 2 lipca, a zwycięzców ogłosimy w lipcu. Dla wszystkich innych sprzęt do noszenia trafi do sprzedaży 23 listopada. Będzie kosztować 7480 jenów (około 68 USD), a za 1100 jenów (około 10 USD) można dokupić dodatkowe „karty inteligentne”, które można włożyć do smartwatcha.

Karta przyjaciół słodyczy Tamagotchi Otrzymasz przedmioty tematyczne, takie jak słodycze i słodycze, aby nakarmić małego zwierzaka, a także mini grę. Tamagotchi Rainbow Friends Card Zawiera motywy tęczy i jednorożca, takie jak nowy ekran zegara, jedzenie i przedmioty dla twojego zwierzaka.

READ  Pojemność baterii iPhone'a 13 znacznie wzrasta, ponieważ Apple twierdzi, że działa na baterii o dodatkowe 2,5 godziny

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top