Instagram testuje publikowanie na pulpicie

Instagram testuje możliwość tworzenia postów za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym. Ta funkcja została zauważona przez konsultanta ds. mediów społecznościowych, Matta Navarrę, który nabył kilka strzały Pokaż pracę.

Facebook potwierdził test w oświadczeniu Bloomberg. „Wiemy, że wiele osób uzyskuje dostęp do Instagrama ze swoich komputerów” – powiedziała Kristen Bay, rzeczniczka firmy. „Aby poprawić to doświadczenie, testujemy teraz możliwość tworzenia posta w kanale na Instagramie za pomocą przeglądarki na komputerze”.

Zrzuty ekranu Navarry pokazują, że możesz określić proporcje, zastosować wbudowane filtry i użyć podstawowych parametrów edycji w przeglądarce. Ta funkcja nie jest jeszcze widoczna dla wszystkich, ale jest oznaczona w prawej górnej części ekranu komunikatem „Możesz teraz tworzyć i udostępniać posty bezpośrednio z komputera”, co sugeruje, że Instagram poważnie podchodzi do szerszego wdrażania.

Instagram w przeszłości powoli wdrażał funkcje w swojej aplikacji internetowej, szczególnie na komputerach stacjonarnych. Teraz dostępne są tylko wiadomości bezpośrednie ostatni rok, Na przykład. Jednak specjaliści od mediów społecznościowych, którzy korzystają z Instagrama w ramach swojego codziennego przepływu pracy, musieli skorzystać z narzędzi innych firm, aby tworzyć posty na swoich urządzeniach stacjonarnych, co pokazuje, że niektóre przypadki użycia niekoniecznie korzystają z podejścia wyłącznie mobilnego.

READ  MacBook Pro zostanie przeprojektowany jeszcze w tym roku z Mini-LED

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top