Insider Trading Kanadyjscy trenerzy w ogniu krzyżowym

Z Morganem Rielly na dłuższą metę, czy Maple Leafs zbadają rynek komercyjny? Czy walczący senatorowie lub Canucks dokonają zmiany trenera? Jakie są ostatnie rozmowy biznesowe Jakuba Cycerona? Eksperci TSN Hockey Insider omawiają te i inne tematy w najnowszym wydaniu Insider Trading.

Gino Reda: Wtajemniczeni to Chris Johnston, Pierre Lebrun i Darren Dreger. Jake Muzin, TJ Brody, a teraz Morgan Riley – najlepsi z tych, którzy wzięli trzy minuty Leafs na niebieskiej linii. W epoce sprzed kaptura można to naprawić. Ale co oni teraz robią, Chris?

Chris Johnston: Cóż, niestety nie mogą po prostu machać magiczną różdżką, ponieważ muszą stawić czoła dwóm różnym wyzwaniom, jeśli chodzi o zwracanie się do załogi. Pierwszym z nich jest fakt, że wydaje się, że mają dużo miejsca, a Morgan Riley dodał ich długo- terminowa rezerwa kontuzjowanych. Ale muszą chronić tę przestrzeń, aby móc wrócić gdzieś na początku nowego roku. Oprócz faktu, że w tym momencie mają 50 kontraktów, oznacza to, że musieliby wystawić to ciało, aby pobrać kogokolwiek, nawet jeśli dodanie głębi jest tańsze. Być może więc próbowali temu zaradzić, umieszczając Wayne’a Simmondsa na zwolnieniu we wtorek. Nie ma gwarancji, że go dostał, mimo że przeszedł przez rezygnację wcześniej w sezonie, więc oni – w tym przypadku Leafs – mogą się uśmiechać i znosić to.

Gino Reda: Spora część przedsezonowego optymizmu w Ottawie i Vancouver przeniosła się teraz do rzeczywistości walki w pobliżu ligowej piwnicy, więc co teraz na tych frontach, Darren?

Darren Draeger: Słuchaj, Gino, wiesz, że w Ottawie i Vancouver odjeżdżają autobusy. W składzie Ottawa Senators jest wiele dziur, być może zbyt dużych, by je wypełnić. Gracze twierdzą, że wspierają DJ’a Smitha i Pierre’a Doriona, który, jak wiemy, przeczesywał NHL, ale nie znalazł odpowiedniego handlu, dlatego teraz szczerze patrzymy ponownie na ławkę rezerwowych w Ottawie i mogę dodać trochę niesprawiedliwie. W Vancouver powiedziano mi, że to status quo i myślę, że nadchodzi zmiana trenera. Ale mogą to być dni, tygodnie lub miesiące, więc w Vancouver niewiele się dzieje, ale wygląda na to, że Bruce Boudreau wciąż jest w ogniu krzyżowym.

READ  WR Rams Robert Woods cierpi na rozdarty ACL w praktyce, aby przegapić pozostałą część sezonu 2021

Gino Reda: Jednym z powodów, dla których tak trudno jest teraz zawrzeć umowę, jest cena wywoławcza dostępnego talentu. Pierre, czy istnieje lepszy przykład talentu o wysokich kosztach, który Jacob Cicciron przywrócił do składu Arizony w poniedziałek wieczorem?

Pierre Lebrun: Nawiasem mówiąc, grałem na północ od 23 minuty, zastanawiam się, ile drużyn to zauważyło. To wysoka cena i posłuchaj, myślę, że ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego Coyotes GM Bill Armstrong prosi o dwa typy w pierwszej rundzie plus perspektywiczny lub młody gracz NHL w dowolnej wymianie za Jakoba Chychruna. Po pierwsze, myślę, że spojrzał na umowę z Hampusem Lindholmem sprzed roku, w której Anaheim dostał wybór w pierwszej rundzie i dwie sekundy za starszego gracza, który był w UFA w toku i ostatecznie udał się do Bostonu, oczywiście Bruins go podpisali. Jest umowa z Brandonem Hagelem, Chicago dostaje dwa typy w pierwszej rundzie dla Hagela ze względu na jego tanią czapkę i młodego Cicero, ma umowę i jeśli historia pokazała nam cokolwiek w kwestii wymiany Darcy’ego Combera, gdzie Arizona dostaje pierwsze i drugie miejsce młody zawodnik i trzeci. Bill Armstrong będzie trzymał się swojej ceny.

Gino Reda: A co z Buffalo Sabres – wyleciały przez bramę i teraz leżą na ziemi. Jak się gra z zarządem Buffalo?

Pierre Lebrun: Cóż, Kevin Adams zachowuje zimną krew. Nie chce reagować w sposób emocjonalny i zawrzeć układ, którego będzie żałował. Wierzy w swój zespół, ale jasne jest również, że nie czuje się komfortowo z tym, jak sytuacja wyglądała przez ostatni miesiąc. To zespół, któremu brakuje pewności siebie w porównaniu z tym, co widzieliśmy w pierwszym miesiącu i pod koniec ubiegłego roku. Więc tak, uspokój się już. Nie zamierza zrobić niczego głupiego, ale następne kilka tygodni będzie ważne dla Sabres, aby powiedzieć o nich GM, ponieważ będzie chętny do pracy, aby pomóc temu zespołowi. Ma dużo miejsca w przeciwieństwie do większości drużyn.

READ  Callaway Golf planuje zawiesić swój związek z Philem Mickelsonem pośród kontrowersji

Gino Reda: Latem Gary Pittman obiecał, że będzie przejrzysty w śledztwie ligi w sprawie zarzutów napaści seksualnej na członków kanadyjskiej drużyny narodowej juniorów od 2018 roku. Co słychać na tym froncie, Darren?

Darren Draeger: Cóż, wiadomość jest taka, Gino, że poczyniono postępy. Teraz National Hockey League nie będzie zakotwiczona w harmonogramie ujawniania swoich ustaleń. Ale [according to] Źródeł NHL, jest to całkiem kompletne, jeśli chodzi o śledztwo i wywiady związane z dochodzeniem. Będą współpracować z londyńską policją. Przedstawiciel londyńskiej policji powiedział, że nie może komentować aktywnego dochodzenia, które policja nadal prowadzi. Kiedy to zrobią, zsynchronizują się z NHL.

Gino Reda: Cóż, wtajemniczeni to Chris Johnston, Pierre Lebrun i Darren Dreger.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top