Igrzyska Olimpijskie w Tokio: Drużyna USA kontra Hiszpania – wyniki na żywo, aktualizacje i więcej | NBA.com Kanada

Drużyna USA zarezerwowała sobie miejsce w półfinale olimpijskim po zaciętym zwycięstwie 95-81 nad Hiszpanią.

Kevin Durant Pięciu dwucyfrowych graczy zdobyło 29 punktów, podczas gdy Jason Tatum 13 i Jrue Holiday 12 dodane.

Ricky Rubio Zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zepchnąć Hiszpanię z dobrej passy, ​​z dominującym wynikiem punktowym, zdobywając 38 punktów w strzale 13 na 20 z boiska, ale to nie wystarczyło, ponieważ Hiszpania straciła medal olimpijski po raz pierwszy od tego czasu . 2004.

Jeśli przegapiłeś jakąś akcję, zapewniamy Ci aktualizacje na żywo, najciekawsze momenty i nie tylko.

Drużyna USA vs Hiszpania wyniki na żywo i aktualizacje

Wynik kwadratowy

Finał: USA 95, Hiszpania 81

Durant pobiera masę z jednego końca i rzuca ją na drugi. Spotka się to z USA, które awansują do półfinału.

– Zrób to 36 dla Rubio! Jego największy występ olimpijski.

Hiszpania jeszcze się nie skończyła. Rubio strzelił ponownie, aby zdobyć 34 punkty w nocy i zmniejszyć prowadzenie do ośmiu.

Showtime Tatum! JT rozpoczyna wakacje z niewidzialną monetą, która blefuje obronę Hiszpanii.

Jason Tatum grzebie trio pod koniec czasu strzału. Zdobył osiem z 12 punktów dla Stanów Zjednoczonych, aby zająć czwarte miejsce ze strzałem w Awans o 15 punktów (6:32)

Lillard dostaje pięć szybkich punktów, a Tatum idzie za nim trzy razy Drużyna USA powiększa prowadzenie do 77-66 (7:13)

Koniec trzeciego kwartału: Ameryka 69, Hiszpania 63

Drużyna USA ma sześć punktów przewagi, gdy zbliża się czwarta kwarta, ale na razie wygląda na to, że walka o punkty pomiędzy Kevinem Durantem (25 punktów) i Rickym Rubio (27 punktów) zadecyduje o tym meczu.

READ  Dahlin, Sabres kończą lądowanie w domu Canucks po utracie notatki

Po walce o przełamanie obrony Hiszpanii w pierwszej połowie, Stany Zjednoczone ruszyły z piłką w trzeciej kwarcie, tworząc mnóstwo otwartych spojrzeń.

– Rubio płonie! Zdobył tego wieczoru 27 punktów, kiedy odepchnął Hiszpanię w rundzie 14-4, aby wrócić do gry.

– Rubio daje Hiszpanii impuls do powstrzymania ucieczki Stanów Zjednoczonych. Ma szybkie wiaderka i fajny talerz dla Hernangomesa Zmniejszenie postępu USA do 67-56 (3:21).

– Wszystko, co Kevin Durant jest na trzecim miejscu. Zdobył w tym okresie dziewięć na 15 punktów. Po pokonaniu czterech trójek w pierwszym inningu, Team USA jest teraz 4 z 5 w trzecim inningu.

Znacznie lepszy ruch piłki niż wcześniej w USA w tym okresie. Cała piątka graczy dostaje piłkę i Devin Booker Potrójny pochówek. Amerykańskie pociski 53-45 (7:15).

– Durant ma to tutaj. Puka swoją drugą trójkę sesji i trzecią noc. Do 18 punktów (7:54).

– Trzeci błąd Johnny Holiday popełnia na początku tercji (8:41).

Pierwsza połowa: Hiszpania 43, USA 43

Po stracie 11 punktów na trzy minuty przed końcem, USA zakończyły kwartę mocną, aby wyrównać sytuację w pierwszej połowie.

Rozmiar Hiszpanów spowodował problemy wewnętrzne, ponieważ zdecydowali się na strzały z dużej odległości, ale trafili tylko 4 z 17 osób z zewnątrz.

Ricky Rubio prowadzi Hiszpanię z 13 punktami, a Kevin Durant prowadzi Stany Zjednoczone z 12 punktami.

– LaVine idzie do linii bazowej i zakłada ją w przerwie i 14-4 dla Team USA.

– Green Durant stwierdza z powodu głośnego dżemu, a Stany Zjednoczone zmniejszyły deficyt do Dwa punkty w ciągu ostatnich czterdziestu sekund.

READ  Kanada wita domowe igrzyska olimpijskie po igrzyskach olimpijskich w Tokio 2020 świętując samochód na świeżym powietrzu

Defensywa Hiszpanii na krawędzi była tego wieczoru na miejscu. Dostali sześć bloków od pięciu różnych graczy.

Lillard, Middleton i Adebayo pomagają Stanom Zjednoczonym iść do przodu 7-1 pobiegł, aby zmniejszyć go do 41-36 (1:57)

To trzeci błąd Rudy’ego Fernandeza i uda się na ławkę

– Zaktualizowano numer odbicia. Hiszpania prowadzi 14-27

Ricky Rubio wraca na mecz z Hiszpanią. Przekonująco wygrali minuty z nim z ławki, co powinno niepokoić Team USA, ponieważ był jak dotąd najlepszym graczem na boisku. (2:56)

Walka Stanów Zjednoczonych trwa z głębi. To 3 z 15 z 3-punktowej serii.

Funkcja sze w ogóle nie pomaga USA, ponieważ Hiszpania wykorzystuje niedopasowanie w kraju. Czy zobaczymy, jak Popovich idzie do McGee, żeby zdobyć większe ciało w farbie?

24 sekundy wolne dla drużyny USA. Ruch piłki wyschnął, gdy Hiszpania nadal wywierała presję na defensywie (4:28)

– Hiszpania na własnym boisku zdominowała mniejszą drużynę USA, przechytrzając ją do tej pory 16-9.

Zach LaVine wystartuje na początku drugiego kwartału. Zdobył w tym okresie pięć z siedmiu punktów dla Team USA.

Koniec pierwszego kwartału: Hiszpania 21, Stany Zjednoczone 19

Hiszpania wchodzi do pierwszej połowy z trzypunktową przewagą, 13 punktów przed Rickym Rubio. Dobrze trafili piłkę w pierwszych 10 minutach 9 z 9 pola.

Kevin Durant prowadzi zespół z USA z siedmioma punktami, ale mieli problemy za łukiem, zdobywając 1 z 7 z głębokości.

– Po stracie siedmiu punktów, Hiszpania objęła prowadzenie 9-2, aby wyrównać sytuację na 19-19.

– Wszystko Ricky Rubio dla Hiszpanii! Zdobył 13 z 17 punktów dla Hiszpanii w 5 z 8 rzutów.

– To był trudny początek w strzelaniu piłką dla USA, 1 na 5 wypadł do przodu z serii 3 punktów, ale mają 10-17 prowadzenie (3:08).

READ  Rays daje wgląd w to, jak Blue Jays zmienił obsadę serialu

Rubio osiągnie swoje pozycje w pierwszej kwarcie. Hiszpania prowadzi z sześcioma punktami.

Lillard wygrywa Treble, a Team USA prowadzi 7-2 na początku.