Igrzyska Dziękczynienia NFL: Bills pokonał Lions po śmierci; Wygraj Kowboje i Wikingowie | NFL

Tyler Bass strzelił gola z gry z 45 jardów na dwie sekundy przed końcem, podnosząc Buffalo Bills do zwycięstwa 28-25 nad Detroit Lions w czwartek za drugie zwycięstwo w ciągu pięciu dni na Ford Field.

Josh Allen ustawił zwycięskie kopnięcie, rozpoczynając jazdę od 36-jardowego podania do Stefona Diggsa i biegnąc dwa razy na 12 jardów przed zwycięskim pchnięciem Bassa.

Buffalo (8-3) wygrywał mecze z rzędu i wyprzedzał Miami o pół meczu w AFC East.

The Bills wrócili już do Detroit NFL Zmienili swój poprzedni mecz u siebie z Cleveland na Ford Field z powodu zimowej burzy w zachodnim Nowym Jorku. Musieli pracować jeszcze ciężej, aby wygrać w czwartek niż w meczu z Browns.

Allen rzucił zielone światło, pięciojardowe podanie do Diggsa na 2:40 przed końcem, co dało wynik 25-22, ale Bass nie trafił w dodatkowy punkt. Następnie Lions zajęli czwarte miejsce i jeden z pomocy, a Amon Ra St. Brown w końcówce zdobył bramkę z gry Michaela Badgleya z 51 jardów, która zakończyła mecz na 23 sekundy przed końcem meczu. Badgley nie trafił do kosza z gry z 29 jardów pod koniec trzeciej tercji, a Jared Goff złapał worek dla bezpieczeństwa w tej samej kwarcie, a te chybienia okazały się kosztowne.

Allen złapał przyłożenie w pośpiechu i podaniu w pierwszej połowie, kończąc 24 z 42 na 253 jardy, co więcej niż nadrobiło 11. przechwycenie w sezonie.

Detroit (4-7) przegapiło okazję do wygrania czterech meczów z rzędu po raz pierwszy od 2016 roku i przegrało szósty rekord franczyzy z rzędu w Święto Dziękczynienia.

Goff był 23 z 37 na 240 jardów z jednym jardowym podaniem przyziemienia do St. Browna, które dało wynik 14-14 pod koniec pierwszej połowy, i przyłożeniem jednego jarda do DJ Charka, które przyciągnęło Lions o trzy punkty na początku trzeciej. kwarta w 22-19.

New York Giants 20-28 Dallas Cowboys

Dak Prescott rzucił dwa podania na przyłożenie, aby wyłączyć Daltona Schultza, Ezequiel Elliott pobiegł po przyłożenie, a Dallas Cowboys pokonali New York Giants.

Świeżak Peyton Hendershot przebiegł 2 metry, po czym skierował wszystkich trzech kolegów z drużyny do gigantycznego czerwonego kotła Armii Zbawienia na uroczystość Whack-A-Mole.

Zwycięstwo zakończyło passę trzech meczów przegranych rozpoczynającą przerwę dla Cowboys (8-3), którzy przesunęli się o mecz przed Giants w NFC East, jednocześnie wygrywając serię sezonową.

Saquon Barkley był trzymany na 39 jardach, pędząc z jednojardowym niszczycielem za prowizoryczną linią ofensywną, która straciła trzech starterów z powodu kontuzji w trzeciej porażce w ostatnich czterech meczach dla Giants (7-4).

Dallas, lider NFL w workach, upuścił Daniela Jonesa trzy razy, ograniczając go do 14 jardów w biegu po tym, jak siedem razy w pierwszym spotkaniu pobiegł na pierwszy dół, wygrywając 23-16 Dallas.

Patrioci Nowej Anglii 26-33 Wikingowie z Minnesoty

Kirk Cousins ​​rzucił na 299 jardów i trzy przyłożenia, z których ostatnim było złapanie przyłożenia przez Adama Thelina w czwartej kwarcie, dzięki czemu Minnesota Vikings wyprzedzili New England Patriots.

Justin Jefferson miał 139 jardów i jedno podanie przyłożenia od Cousinsa, który zapewnił dokładnie taką skuteczność sprzęgła, jakiej Wikingowie (9-2) potrzebowali, aby odbić się od przegranej z Dallas. To dało debiutantowi trenerowi Kevinowi O’Connellowi zwycięstwo nad Billem Belichickiem, który wybrał go z Patriotami w 2008 roku.

Mack Jones podał na rekordowe w karierze 382 jardy i dwa punkty, aby znokautować późny atak Patriotów (6-5), ale zabrakło im pary. Czwarta kwarta obejmowała dwie trójki puntów, stratę przyziemienia na Minnesocie 39 i ostateczną desperacką jazdę, która do niczego nie doprowadziła.

READ  Mistrzostwa Świata Philadelphia Phillies Houston Astros przełożone

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top