Iga Świątek została pierwszą zawodniczką w historii, która pobiła ten rekord w finałach WTA

Iga Świątek będzie jedynym zwycięzcą Wielkiego Szlema, który weźmie udział w tegorocznych finałach WTA, które są premierą w długiej historii turnieju. „Spośród ośmiu uczestników Iga Świątek będzie jedyną Mistrzynią Wielkiego Szlema w WTA Finals.

W 52-letniej historii tego turnieju po raz pierwszy w losowaniu nie ma co najmniej dwóch mistrzów Wielkiego Szlema” – napisał na Twitterze jeden z analityków tenisa.

Świątek uważa, że ​​finały WTA to najbardziej intensywny turniej

Numer jeden na świecie Iga Swatik stwierdziła, że ​​będzie wykonywać „intensywne ćwiczenia”, aby odpowiednio przygotować się na „największą burzę sezonu”.

Świątek w ostatnich tygodniach kontynuowała swoją imponującą formę, docierając do finału San Diego Open po zajęciu drugiego miejsca w Ostrawie. „Myślę, że finały będą najbardziej intensywnym turniejem w sezonie, w którym od pierwszego dnia gra się z najlepszymi graczami.

Wrócimy do intensywnych treningów, kiedy dotrzemy do Dallas, ale będę miał kilka dni na Florydzie, aby wczuć się w rytm przed wyjazdem” – powiedział Świątek WTA Insider. mogłoby znaczyć.

„Iga naprawdę zdominował Tour w tym roku i zasługuje na to, by być numerem jeden. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł go złapać. Właściwie jest już za późno. Myślę, że dla Igi wygraj”. [WTA Finals] Będzie to okazja do postawienia wykrzyknika na cudowny rok.

A Navratilova, która spędziła 332 tygodnie na pierwszym miejscu, powiedziała, że ​​może to być szansa na uratowanie roku, który nie był tak dobry, jak mógłby być. O tym, ale czuje, że Świątek może zostać kilka tygodni w No.

READ  Zapowiedź sezonu Toronto Maple Leafs 2022-23: szanse na playoffy, przewidywane punkty, rankingi składów

1. „Jest za wcześnie, aby to stwierdzić, ponieważ myślę, że wiele rzeczy może pójść nie tak. Patrząc na rankingi, ma ponad dwa razy więcej punktów niż wszyscy inni. Więc to ogromna różnica. Caroline Garcia trochę podgryza ich obcasy [in the Race] bardzo.

Coco Gauff jest w drodze. Ale Iga była najbardziej konsekwentna, a także zwycięzcą. Nie chodzi tylko o spójność, ale o ciągłe zdobywanie tytułów – powiedziała Navratilova.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top