Hyundai prezentuje „Future Design wywodzący się z pojazdów elektrycznych” na rok 2024 Kona

Hyundaia Odsłonięcie projektu dla następnej generacji kuna Poniedziałkowe modele. Zamiast próbować sprawić, by wyglądał jak kolejny samochód napędzany benzyną, producent samochodów wprowadził elementy uwzględniające kierunek, w którym zmierza branża motoryzacyjna – w kierunku pojazdów elektrycznych.

Hyundai staje się odważny dzięki projektowi Kona 2024, który jest inspirowany samochodami elektrycznymi

Po swoim pierwszym dedykowanym samochodzie elektrycznym, joński 5który zebrał wiele pochwał za „odważny i futurystyczny” design, Hyundai wprowadza wygląd pojazdu elektrycznego do swojej gamy modeli KONA.

Hyundai wprowadził swoją pierwszą elektryczną Konę w 2018 roku Klienci w Korei i Europieotwierając zamówienia w USA na model 2019. Chociaż samochód elektryczny Kona został przeprojektowany w zeszłym roku, w tym nowy przedni pas, nadal ma prosty wygląd odziedziczony po swoich poprzednikach napędzanych gazem.

Całkowicie nowy Hyundai Kona przyjmuje odwrotne podejście, wdrażając najpierw podejście EV. Hyundai zaczął od wariantu EV, aby wprowadzić jego nowoczesne elementy do całej gamy KONA, dostosowując je do różnych opcji układu napędowego.

SangYup Lee, wiceprezes wykonawczy i szef Hyundai Design Center, Powiedział:

Całkowicie nowa Kona, podkreślając wyjątkową osobowość Kona, wyraża swoją odważną i dynamiczną obecność. Kona ewoluowała pod każdym względem, aby objąć szerszy zakres różnorodności, stając się prawdziwym zwolennikiem stylu życia.

Nowa Kona jest nieco większa i ma około 4,25 metra długości, co oznacza, że ​​jest o 150 mm dłuższa niż poprzednia generacja. Ponadto zwiększyła się szerokość o 25 mm, a rozstaw osi w długości o 60 mm.

Najbardziej charakterystyczną nową cechą jest opływowy świetlik biegnący wzdłuż przedniej części samochodu, nadający mu odważniejszy i bardziej muskularny wygląd niż w poprzednich modelach. Pojazd elektryczny Kona ma dzieloną przednią listwę świetlną, po raz pierwszy w Hyundaiu, 19-calowe felgi aluminiowe inspirowane pikselami i zaciemnione linie boczne.

READ  Goldman Sachs utrzymuje wzrost cen ropy

Hyundai ma wnętrze „przestrzeni życiowej”, które zapewnia praktyczne funkcje i osobiste wrażenia z jazdy. Pływająca jednostka i szerokie 12-calowe ekrany zapewniają zaawansowany technologicznie wygląd z dodatkowym oświetleniem otoczenia.

Spodziewaj się więcej szczegółów na temat Hyundaia Kona 2024 w nadchodzących miesiącach, w tym cen i specyfikacji układu napędowego. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.

Bierz Elektryka

Projekt nowego Hyundaia Kona jest moim zdaniem znaczącym ulepszeniem. Zaktualizowany wygląd „pochodzący z EV” nadaje mu dynamiczny charakter terenowy.

Odważny, futurystyczny projekt wbudowany w IONIQ 5 bardzo im się opłacił, więc dlaczego nie wykorzystać jego elementów również w KONA? Zostałem Hyundaiem Najszybciej rozwijająca się marka objętościowa W Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich trzech lat z jakiegoś powodu podążał tylko za Teslą. Ze swoimi samochodami patrzą w przyszłość i dają konsumentom stylowe opcje do wyboru, zaprojektowane z myślą o nowej erze pojazdów elektrycznych.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. jeszcze.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top