Hyundai Engineering wybrany jako preferowany oferent na „Projekt rozbudowy polskich olimpijczyków PKN”

25 maja firma Hyundai Engineering ogłosiła, że ​​została wybrana na preferowanego oferenta projektu EBC „Ekspansja Polskich Olimpijczyków PKN”.

. . / Dzięki uprzejmości Hyundai Engineering

Hyundai Engineering jest jedyną południowokoreańską firmą budowlaną, która wyróżnia się na europejskim rynku zakładów petrochemicznych, zdobywając kolejne zamówienia na rynku UE w 2019 roku po tym, jak Poland Polymer Polys pozyskało zamówienia na instalacje PTH i PP o wartości 1 miliarda dolarów.

Projekt rozbudowy Olimpijczyków PKN zlokalizowany jest w bloku środkowego Mazowsza, 120 km na północny zachód od stolicy Polski – Warszawy. Jest to duży projekt petrochemiczny, który rozkłada benzynę produkowaną w kompleksie petrochemicznym w bloku i produkuje 740 000 ton etylenu rocznie, znanego jako „ryż w przemyśle petrochemicznym”.

Hyundai Engineering utworzył konsorcjum z DR z Hiszpanii i uczestniczył w projekcie jako lider konsorcjum. Konsorcjum składające się z Hyundai Engineering i DR oraz wiodących europejskich firm budowlanych zostało wybrane na wykonawców podwójnego zasilania i wykonało podstawowe projekty.

Polska Projekt rozbudowy PKN Olefin Lokalizacja Zdjęcie / Hyundai Engineering dzięki uprzejmości

Od tego czasu Hyundai Engineering EBC został wybrany jako preferowany oferent po wygraniu konkursu, aby po wzięciu udziału w aukcji docenić jego podstawowy projekt i możliwości biznesowe od zamawiającego.

Hyundai Engineering ogłosił, że ponownie wygrał duży projekt w Europie, gromadząc podstawowe technologie projektowe i doświadczenie w realizacji różnych projektów w oparciu o wieloletnią współpracę z KPR.

Copyright © Korea ID Times Nieautoryzowane powielanie i redystrybucja zabronione

READ  Edward Little / Leavitt / Polska przelatuje obok Greely

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top