Hugh Jackman ogłasza, że ​​ma Covid-19

(CNN) – Hugh Jackman Wyszedł z chwalenia tych na Broadwayu, którzy powstali, by stawić czoła pandemii Aby podzielić się tym, uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.

Dwukrotny zdobywca nagrody Tony, który zagra w długo wyczekiwanym wznowieniu „The Music Man” na Broadwayu, którego otwarcie planowane jest na luty, Ogłosił swoją diagnozę we wtorek za pośrednictwem klipu wideo na swoim zweryfikowanym koncie na Instagramie.

„Chciałem tylko upewnić się, że to ode mnie usłyszałeś. Wynik testu był dla mnie pozytywny” – czytamy w napisie wideo. „Łagodne objawy i nie mogę się doczekać powrotu na scenę JAK NAJSZYBCIEJ!”

„Moje objawy są jak przeziębienie” – powiedział Jackman podczas wideo. „Mam swędzenie w gardle i katar, ale nic mi nie jest”.

Jackman niedawno złożył hołd swoim uczniom na Broadwayu po Kathy Voitko, która zastąpiła Suttona Foster w roli Marianne Barrow w „The Music Man”, która wcieliła się w rolę Foster wkrótce po pozytywnym teście Fostera.

W klipie wideo nakręconym przez jednego z widzów programu i opublikowanym w mediach społecznościowych, Jackman poprosił studentów, aby dołączyli do niego na scenie i nazwał ich „podłożem Broadwayu”.

„Jestem uczuciowy, ponieważ mnie poniża” – powiedział. „Ich odwaga, ich błyskotliwość, ich poświęcenie, ich talent. Zwroty akcji, huśtawki, są podstawą Broadwayu.”

Był optymistyczny, ogłaszając swoją diagnozę Covid-19, zachęcając innych do „zachowania bezpieczeństwa, zdrowia, życzliwości” i obiecania powrotu na scenę, gdy tylko będzie mógł.

READ  Raport telewizyjny AEW RAMPAGE 13.08.: Odcinek 1, w tym Kenny Omega kontra Christian Cage dla Impact Title, Baker kontra. Aksamit na tytuł dla kobiet

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top