Howard Stern atakuje Johnny’ego Deppa: „Jest narcystyczny i apodyktyczny”

Wz tym Johnny Depp i Amber Heard Proces się toczy i wszędzie są opinie, tym razem kontrowersyjny prezenter radiowy Howard Stern omówił sytuację podczas swojego porannego programu.

Stern tak uważa głęboki Nie mógł się doczekać transmisji procesu przeciwko swojej byłej żonie w telewizji, ponieważ był „narcyzem, rozpaczliwie szukającym uwagi”.

To właśnie robią narcyz.

Gospodarz Howard Stern Show twierdzi, że „myślę, że chciał tego – chciał, aby ta transmisja telewizyjna była tym, co robią narcyz” – stwierdził Stern. „Myślą, że mogą wygadać się z tego wszystkiego”.

bij dalej Piraci z Karaibów Gwiazda, mówiąc: „W skali narcystycznej myślę, że Johnny Depp jest wielkim narcyzem – i mam na myśli to, że pomyślał:„ Zamierzam to pokazać w telewizji ”- kontynuował Stern.

Jako cięższy Robin Coiffers

Robin Coiffers Ona jest długoletnim gospodarzem, którym dzielił się Howard, a także dała jej pewien wgląd w to, co jej zdaniem myśli Depp: „Jestem świetnym aktorem, potrafię grać po swojemu”, wiesz! „

Odtworzę dla ciebie kilka klipów Proces Johnny’ego Deppa. Jeśli nie gra – gra przesadnie, ponieważ pisze swój własny materiał na bieżąco” – dodała Stern.

Według Sterna nie byłoby to dobre dla żadnego z nich

on jest Mówiłem szczerze Odwrócił to, mówiąc, że Depp zrobił zły ruch, transmitując proces, i że jeśli chce uratować swoją karierę, musi zachować to w tajemnicy.

„Ale to właśnie robią narcyz. Na rozprawie będę nosić spodnie Ameryki”. Nie, to nie pójdzie dobrze dla ciebie – powiedział Stern. – Nie idzie dobrze dla ciebie i nie idzie dobrze dla niej. Nikomu to nie idzie dobrze. ty Wygląda na to, że dwoje dzieci się kłóci. „

Powiedział, że Deb ma trudności z mówieniem po angielsku

„To naprawdę źle wypada. Johnny Depp Zeznawał w sądzie przez dwa dni w zeszłym tygodniu. dni holowania. Pomyśl o tym, jest dużo miejsca, by się zawstydzić” – kontynuował Stern. Całe dwa dni! Przede wszystkim jego trudności w mówieniu po angielsku są świetne! „

„Utknęliśmy w nazwiskach ludzi, którzy byli z nim od trzydziestu lat” – skomentował Coiffers.

READ  Michael Vartan dostał bonera podczas całowania Drew Barrymore

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top