Horoskop dzienny: 9 października

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Twoje zdolności perswazji osiągną nowy poziom w ciągu następnego roku i nie zawahasz się powiedzieć światu, co jest z nim nie tak. Same słowa mogą nie wystarczyć – będziesz musiał również zaangażować się w przyczyny, które mogą zmienić sytuację.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

To zapowiada się na niezapomniany weekend, więc jeśli jest jakaś praca, którą musisz wykonać, albo szybko ją usuń, albo zachowaj na inny dzień. Kontakt z ludźmi na poziomie jeden na jednego może być naprawdę interesujący.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Sprawy biznesowe są teraz podkreślane i jeśli w ostatnich tygodniach podjąłeś właściwe kroki, co oczywiście masz, twoje akcje z pewnością będą rosły. Nie daj się jednak ponieść swojej błyskotliwości – nadal musisz robić małe rzeczy dobrze.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Nie tylko masz teraz chęć zrobienia czegoś wspaniałego, ale masz także siłę i wytrzymałość, by skończyć. Niektórzy mogą powiedzieć, że przesadzasz, ale dla ciebie na razie nie ma ograniczeń.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Są oznaki, że niektórzy ludzie, którzy są dla Ciebie najważniejsi w życiu, martwią się tym, co zamierzasz zrobić. Musisz dalej robić to, co robisz, ale musisz też znaleźć czas, aby wyjaśnić im, dlaczego wszystko w porządku.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Weekend nie będzie pełen zabaw i gier, a będąc typem, który lubi być w centrum uwagi, rzucisz się na ciało i duszę. Możesz być wyczerpany w poniedziałek rano, ale później możesz się tym martwić.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Powinieneś zachować samodyscyplinę podczas zajmowania się sprawami finansowymi przez następne 48 godzin. Możesz myśleć, że możesz iść naprzód i robić, co chcesz, ale wszechświat ostrzega, że ​​może to nie być tak łatwe, jak myślisz – i będzie cię to kosztować.

READ  Była dziewczyna księcia Harry'ego, Chelsea Davy, uznała światła za `` nie do zniesienia ''

Waga (24 września – 23 października):

W ten weekend będziesz pełen pewności siebie, a innych przyciągnie Twoja siła i pewność siebie. Nie odchodź zbytnio od pomocy przyjaciół i współpracowników – to czas, kiedy Twoje potrzeby i pragnienia powinny być na pierwszym miejscu.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Jeśli nie chcesz wyjść w świat i pokazać swojej twarzy, nie zmuszaj się do tego. Masz prawo iść własną drogą i robić, co chcesz, a jeśli oznacza to unikanie ludzi, nawet bliskich, przez jakiś czas, to niech tak będzie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Najważniejszą rzeczą w ten weekend jest porzucenie wszelkich myśli o zemście. To ogromna strata twojego czasu i energii i nie jest tego warta na żadnym poziomie. Przeszłość się skończyła, więc zostaw ją za sobą. Po prostu skup się teraz na przyszłości.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Kosmiczna aktywność w obszarze funkcjonalnym Twojego wykresu ponownie zaprasza Cię do pokazania Ci, co możesz zrobić. Ludzie na wysokich stanowiskach byli już pod wrażeniem twojej postawy, ale zanim ten weekend się skończy, oni również będą zachwyceni twoją postawą!

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Inni mogą stosować zwodnicze taktyki, jeśli chcą, ale ty trzymasz się wyższego standardu i nie powinieneś pozwolić im na to. Może się wydawać, że niektórzy z twoich mniej uczciwych konkurentów mają przewagę, ale na dłuższą metę wygra twoja uczciwość.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Najważniejszym przesłaniem w ten weekend jest to, że powinieneś skupić się na tym, co robisz, nawet jeśli nie widzisz sensu tego. Wiele się dzieje za kulisami i w końcu grosz spadnie i zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi.

READ  Planowany jest spin-off Star Lord T'Challa

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top