Horoskop dzienny: 8 października

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Wpływ Marsa na twoje urodziny da ci dodatkową szansę na odwagę i pewność siebie i nie będzie wielu rzeczy, których nie możesz znieść w nadchodzącym roku. Nie próbuj jednak robić wszystkiego. Bądź selektywny w swoich pasjach i przyjaźniach.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Wiesz, co musisz zrobić i wiesz, że jeśli nie zaczniesz tego teraz, będzie to coraz trudniejsze, więc przygotuj się do wspólnej pracy i zajmij się pracą. Nie martw się o to, co mogą zrobić inni — reszta świata to nie twoja sprawa.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

W Twojej karierze są możliwości, by zabłysnąć i możesz i powinieneś je jak najlepiej wykorzystać. Inni mogą nie zgadzać się z twoimi wyborami, ale dlaczego miałoby to mieć znaczenie? Twoje działania za każdym razem biją ich opinie.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Dzisiejsze zjednoczenie Słońca i Marsa w najbardziej dynamicznym obszarze twojego wykresu jest tak dobrym omenem, na jaki możesz mieć nadzieję. Ustaw swój priorytet numer jeden i postępuj zgodnie ze wszystkim, co masz. Drugie miejsce nie wchodzi w grę. Twoim jedynym celem powinna być doskonałość.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Być może nie jesteś w tej chwili w dobrym nastroju do pracy, ale musisz zadbać o kilka praktycznych spraw, zwłaszcza na froncie domowym, gdzie inni mają nadzieję, że obejmiesz prowadzenie. Rozpraw się z nimi szybko, a następnie przejdź dalej.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Możesz dziś zdecydować się na porzucenie przyjaźni i wcale ci to nie przeszkadza. Prawda jest taka, że ​​jesteś zmęczony szukaniem usprawiedliwień dla kogoś, a teraz, jeśli o ciebie chodzi, znowu są zdani na siebie.

READ  Nicole Scherzinger motywuje nas wszystkich w serii bikini

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Coś cennego pojawia się na Twojej drodze, ale być może będziesz musiał walczyć, aby się tego trzymać. Na szczęście jesteś w jednym z tych nastrojów, kiedy nie masz zamiaru pełnić roli drugoplanowej. Jesteś gwiazdą i oczekujesz za to nagrody.

Waga (24 września – 23 października):

Twoja reputacja niezdecydowania jest całkowicie niezasłużona, a dzisiejszy link Słońce-Mars na Twoim znaku przekona nawet największych krytyków, że masz to, czego potrzeba, aby wyznaczyć cel i realizować go z całkowitą wiarą w siebie. Uważaj na świat, Waga jest w drodze na wojnę!

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Jeśli chcesz czegoś dobrego, co pochodzi ze snów i schematów, które knujesz w swoim umyśle, powinieneś zignorować wszelką krytykę i iść za tym. Tak, trzeba się poświęcić, ale od kiedy boisz się podejmować trudne decyzje?

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Czy wiesz, jakie są Twoje ograniczenia? Możesz pomyśleć, że tak, ale to, co powie ci dzisiaj przyjaciel lub współpracownik, zachęci cię do ponownej oceny swoich umiejętności i sprawdzenia, ile jest możliwe, gdy masz pełną wiarę w siebie. Świat nie wystarczy!

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Możesz czuć, że siły, nad którymi nie masz kontroli, popychają cię w kierunku, w którym nie chcesz iść, i najprawdopodobniej to prawda, ale później zdasz sobie sprawę, że właśnie tego najbardziej potrzebujesz. Możesz nawet się nim cieszyć.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Jeśli usłyszałeś dzisiaj coś interesującego o przyjacielu, zdecydowanie zalecamy, abyś zachował te informacje dla siebie. Jeśli później dowiedzą się, że to ty rozpowszechniasz plotki, mogą ci nigdy nie wybaczyć. Nie igraj z uczuciami innych ludzi.

READ  Bluesfest i CityFolk uruchamiają kanadyjski mini lineup

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Im więcej przyjaciół, rodziny i współpracowników spieszy się w ten sposób, a to jak kurczaki bez głowy, tym bardziej trzeba zachować spokój i znaleźć sposoby radzenia sobie z każdym kryzysem, który przykuł ich uwagę. Nie jest nawet w połowie tak źle, jak im się wydaje.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top