Horoskop dzienny: 6 sierpnia

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

W tym roku nie zabraknie Ci przywództwa, ale musisz połączyć je z jasną wizją tego, co chcesz osiągnąć. Upewnij się, że jest to również szlachetna wizja, z której możesz być dumny i na którą inni mogą pozytywnie zareagować.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Masz teraz wiele powodów do uśmiechu, a nadchodzący nowiu przyniesie Ci więcej korzyści, ale najpierw musisz poradzić sobie z trudną sytuacją, której być może wolisz uniknąć. Zrób to, odkurz i ruszaj dalej.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

To, co dzieje się dzisiaj, prawdopodobnie cię zaskoczy, ale patrząc wstecz na wydarzenie kilka dni później, przyznasz, że powinieneś był to przewidzieć. Ale wszystkie doświadczenia są dobre i następnym razem nie będzie cię łatwo złapać.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Jeśli spodziewasz się nieoczekiwanego przez najbliższe 24 godziny, nie zawiedziesz się. Między Słońcem a Uranem istnieje silna więź, która ostrzega, że ​​nawet najlepiej ułożone plany mogą się nie udać, więc bądź elastyczny i reaguj na wydarzenia, które nadchodzą.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Musisz przezwyciężyć myśl, że jedna osoba wygrywa, a druga musi przegrywać. To nieprawda, a jeśli pozwolisz sobie myśleć w ten sposób, może to spowodować różnego rodzaju problemy. Znajdź rozwiązania, na które każdy może się zgodzić – tak, tak.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Związek Słońca z Uranem sprawi, że będziesz trochę pospieszny, co z kolei może cię kosztować sporo pieniędzy, gdy będziesz musiał odkupić to, co dałeś z kaprysu. Uważaj też, co zamawiasz. Upewnij się, że naprawdę tego chcesz.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Trudno ci dzisiaj oprzeć się pokusie, ale czy to źle? Podekscytowanie robieniem czegoś niegrzecznego prawdopodobnie sprawi, że poczujesz się dobrze, przynajmniej przez godzinę lub dwie, ale później może być cena do zapłacenia.

READ  Best Buy Kanada wczesna wyprzedaż Święta Pracy: Najlepsze oferty

Waga (24 września – 23 października):

Jeśli przyjaciel lub współpracownik zwróci twoją uwagę na nowe sposoby patrzenia na świat, to w porządku. Ale jeśli zaczną wymyślać wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, może lepiej będzie wymyślić wymówki i odejść. Za wszelką cenę unikaj ekstremizmu.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Będziesz w jednym z tych nastrojów, w których nie obchodzi cię, jakie mogą być konsekwencje twoich działań. To jest dobre dla Ciebie, ale zastanów się, co może to oznaczać dla przyjaciół i bliskich. Mogą nie radzić sobie tak łatwo z luzem.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Oczywiście wyrażaj swoje opinie w mocny sposób, ale nie oczekuj, że świat i jego pies się z tobą zgodzą. Czasami możesz przejść daleko, jeśli chodzi o przekonanie innych, że twój światopogląd jest właściwy.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Jeśli sytuacja twoich pieniędzy powoduje niepokój, to oczywiście musisz coś z tym zrobić. Ale nie rób tego teraz. Poczekaj do niedzieli, kiedy nów księżyca znajdzie się w obszarze bogactwa twojego wykresu. Tylko wtedy poznasz właściwą drogę.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Związek przeszedł ostatnio przez ciężkie chwile, a dzisiejsze powiązanie między Słońcem w obszarze partnerskim twojego wykresu a Uranem, twoim władcą, może ponownie wzburzyć sytuację. Zachowaj spokój i nie podchodź do tego emocjonalnie. Szukaj logicznych rozwiązań.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Oczywiście problem, z którym borykasz się od tygodni, sam nie zniknie, więc co możesz zrobić, aby go przezwyciężyć? Na początek przestań się tym martwić. Jeśli potraktujesz całą sytuację mniej poważnie, może się ona sama rozwiązać.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  Vinnie Apis mówi, że brak zaangażowania innych członków jest powodem, dla którego opuścił Killing Devil Hill الشيطان

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top