Horoskop dzienny: 5 sierpnia

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Będziesz musiał dokonać pewnych poważnych zmian w stylu życia w ciągu najbliższych 12 miesięcy, ale jesteś idealnie przygotowany do ich wprowadzenia i skorzystania z nich. Lew może być jednym z „stałych” znaków zodiaku, ale dopóki się nie zorientujesz, coś pozostaje bez zmian przez długi czas.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Jeśli ktoś powłóczy nogami i ciężko ci coś załatwić, prawdopodobnie nie masz innego wyjścia, jak przeciwstawić się mu i zażądać, aby go uformował lub nakazał. Po prostu bądź ostrożny, ponieważ nie przejmiesz ich obciążenia pracą oprócz własnego.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Ostatnie kilka tygodni było co najmniej trudnych, więc rozsądnie byłoby trochę zwolnić od teraz do weekendu. Możesz mieć żeliwną konstytucję i wytrzymałość, ale nawet Byk ma swoje ograniczenia, więc bądź dla siebie miły.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Bez względu na to, jak bardzo nienawidzisz danej osoby, planety ostrzegają, że będziesz spędzać z nimi zbyt dużo czasu, więc obiecaj sobie, że zrobisz wszystko, aby utrzymać cywilizację między wami. Oboje skorzystacie

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Jesteś bliżej osiągnięcia dużych postępów, niż myślisz, więc pomyśl o tym, co robisz i spodziewaj się, że zobaczysz oznaki sukcesu, zanim nadejdzie weekend. Kluczowym znakiem jest to, że nie jesteś typem, który zbyt szybko się poddaje, więc tak trzymaj.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Twoja pewność siebie tkwi w stratosferze, a strach, który nękał cię mniej więcej miesiąc temu, jest teraz tylko odległym wspomnieniem. Wykorzystaj w pełni swoje talenty i upewnij się, że jesteś rozpoznawany za wszystkie dobre rzeczy, które robisz na świecie.

READ  42 Zdjęcia dawniej i dziś z 2000 roku

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Możesz zachować lęk dla siebie, zamiast dzielić się nim z przyjaciółmi i krewnymi, ale czy to naprawdę najlepszy sposób działania? Planety wskazują, że inni ludzie chcą ci pomóc tylko wtedy, gdy mogą, ale najpierw musisz ich o to zapytać.

Waga (24 września – 23 października):

Powinieneś łatwiej radzić sobie z przyjaciółmi, bliskimi i współpracownikami, gdy w weekend jest nów księżyca, więc poczekaj do tego czasu, zanim zwrócisz się do nich o wszelkiego rodzaju wspólne projekty. Czym jest pośpiech? Wszystko idzie dobrze.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Stajesz się zajęty i zaczynasz robić niektóre z rzeczy, o których mówiłeś, że zamierzasz zrobić, ale ciągle odkładasz. Nie ma już wymówek – skup się na tym, co należy zrobić, aby poprawić swój styl życia i dać z siebie wszystko, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Słońce w Lwie o tej porze roku podkreśla zabawę, gry i rzeczy, które wywołują uśmiech na Twojej twarzy. Tak, jest jeszcze wiele do zrobienia, ale nie musisz tego robić teraz. Jedyny wysiłek, jaki musisz zrobić, to dobrze się bawić.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Traktujesz pewne sytuacje zbyt poważnie, a to kosztuje Cię czas i pieniądze, których nie możesz zmarnować. Zrelaksuj się dzisiaj trochę i uświadom sobie, że jest kilka cennych rzeczy w życiu, o które warto się martwić.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Weekendowy nowiu ułatwi ci kontakt z ludźmi na poziomie jeden do jednego, ale wcześniej zderzysz się z kimś, kogo pogląd na życie jest sprzeczny z twoim. Nie targuj się – musisz wygrać, a oni muszą przegrać.

READ  Nicolas Cage szuka świni w przyczepie dla świń

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Twój entuzjazm dla ludzi i miejsc, które Cię zainspirowały ostatnio osłabł, ale nie ma się czym martwić. Prostym faktem jest to, że dorosłeś przez ostatni rok i nie uważasz już tych ludzi i miejsc za wyzwanie.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top