Horoskop dzienny: 29 września

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Wenus, twoja władczyni, jest dobrze połączona z Neptunem w twoje urodziny w tym roku, co oznacza, że ​​musisz przestać martwić się o pracę i pieniądze, a zamiast tego skupić się na miłości – sile numer jeden we wszechświecie. Kochaj siebie, kochaj innych i kochaj samo życie.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Oczekiwanie zbyt wiele od siebie i innych może sprawić, że poczujesz się wyczerpany emocjonalnie, więc nie naciskaj zbyt mocno. Dzisiejsze łącze Słońce-Saturn prawdopodobnie ułatwi Ci rozpoznanie swoich ograniczeń – i tak, nawet Baran je ma!

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Możesz wydawać się pewny siebie na zewnątrz, ale nadal nosisz ze sobą niepokój, który powinien był zostać wyeliminowany dawno temu. Zmierz się z powodem, który powoduje tak wiele problemów, a następnie postanów, że raz na zawsze go pokonasz.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Bądź tolerancyjny wobec ludzi, którzy patrzą na życie z innej perspektywy, ale nie zmieniaj własnych sposobów tylko po to, by ich zadowolić. Jeśli chodzi o sprawy osobiste i zawodowe, tym razem i za każdym razem należy stawiać swoje potrzeby i wartości na pierwszym miejscu.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Wiesz, że możesz robić wspaniałe rzeczy, więc dlaczego trudno ci się zmotywować? Ponieważ w głębi duszy wiesz, że cele, które sobie wyznaczyłeś, nie są właściwe. Czas ponownie przemyśleć raka, i to głęboko.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Możesz być trochę zniecierpliwiony ludźmi, którzy odmawiają przyjęcia nowych pomysłów lub którzy nie widzą sensu tego, co proponujesz. Musisz zrozumieć, że nie każdy jest tak kreatywny w swoim myśleniu jak ty. Może po prostu nie rozumieją.

READ  Saginaw Grant Dead: Aktor „The Lone Ranger” i „Breaking Bad” miał 85 lat

Panna (24 sierpnia – 23 września):

To prawda, że ​​zaniedbałeś niektóre obowiązki, ale jest jeszcze mnóstwo czasu na zrobienie tego, co trzeba i powrót do dobrych ksiąg bliskich i przyjaciół. Poinformuj ich, że ostatnio miałeś na głowie kilka trudnych problemów.

Waga (24 września – 23 października):

Kiedy pozwolisz innym wyrazić swoje opinie, powinieneś mieć również swoją opinię. O tej porze roku szczerze wierzysz, że lepiej widzisz, co się dzieje, niż to, co dzieje się wokół ciebie, więc nie powstrzymuj się – daj im korzyść swojego nadrzędnego umysłu!

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Saturn, skończona planeta, jest w tej chwili potężny na twoim wykresie, ale to nie znaczy, że nie możesz nic zrobić. Nadal możesz robić to, co byś zrobił, ale powinieneś być bardziej rozważny. Pomyśl zarówno o ryzyku, jak i korzyściach.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Musisz dać znać niektórym, że jeśli jeszcze raz spróbują Twojej cierpliwości, na pewno tego pożałują. Nie chodzi o przyjaźń, chodzi o nie powstrzymywanie tych, którzy nie podzielają twojej większej wizji tego, co jest możliwe.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Saturn, twój władca, jest dzisiaj dobrze połączony ze Słońcem, ale gdy przechodzi on przez jedną ze swoich faz wstecznych, musisz stąpać ostrożnie. Ogranicz się do jednego zadania na raz i nie przechodź do następnego, dopóki nie odniesiesz sukcesu.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Dzisiaj przejdziesz test, ale prawdopodobnie zdasz egzamin śpiewająco. Jesteś w najlepszej formie, gdy jest gorąco i wszyscy zaczynają więdnąć. Wtedy na pierwszy plan wysuwa się wewnętrzna stal w twojej naturze.

READ  „WandaVision” wyreżyseruje nadchodzący „Star Trek” Helmsa

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Wydaje ci się, że równie dobrze możesz zrezygnować z celu, który wydaje się bardziej odległy niż kiedykolwiek, ale jesteś bliżej sukcesu, niż myślisz, więc nie trać ducha i idź dalej. Dzisiaj może nastąpić przełom.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top