Horoskop dzienny: 26 lipca

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Im więcej w tym roku inni ludzie próbują wskazać, gdzie się mylisz, tym bardziej musisz być zdeterminowany, by ich zignorować. Nie musisz mówić Ci o swoich słabościach, wiesz, że Twoje mocne strony są ważniejsze.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

W twoim życiu jest wiele ograniczeń i jesteś zdeterminowany, aby się z nich uwolnić. W porządku, ale nie obciążaj ich bez planu, bo nic nie dostaniesz. Poza tym, kiedy uzyskasz wolność, co z nią zrobisz?

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Być może nie jesteś z natury impulsywny, ale Mars w twoim znaku, sprzeczny z dzisiejszą planetą Merkury, może sprawić, że zrobisz bardzo dziwne rzeczy. Zachowaj rozsądek i pamiętaj, że błędy mogą być kosztowne finansowo.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Nikt nie może powstrzymać cię przed czerpaniem z życia tego, co najlepsze, ale możesz powstrzymać siebie, przyjmując niewłaściwą postawę. Przesłaniem dzisiejszych gwiazd jest to, że musisz przezwyciężyć swój gniew i zacząć dostrzegać w życiu więcej dobra niż zła.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Czasami rzeczy są zbyt łatwe, aby włożyć wysiłek, który powinieneś i wydaje się, że jest to w tej chwili twój problem. Twoim zadaniem dzisiaj jest znalezienie projektu, który zainspiruje Cię nie tylko na godzinę lub dwie, ale na całe życie.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Kieruj się instynktem i nie trać czasu na pytanie ludzi, co myślą o Twoich celach i ambicjach. Ich poglądy prawie na pewno będą negatywne, więc całkowicie je zignoruj ​​i zaufaj temu, co mówi ci twój wewnętrzny głos, a następnie postępuj zgodnie z tym.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Merkury, twój władca, jest dziś kojarzony z Marsem, co zwiększa poziom energii zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ponieważ jednak tak bardzo się spieszysz, aby coś zrobić, ryzykujesz popełnienie głupich błędów. Czym jest pośpiech? Nie jesteś przez całą dobę.

Waga (24 września – 23 października):

Im bardziej zauważasz, co dzieje się na świecie w ciągu najbliższych dwóch lub trzech dni, tym ważniejsze staje się dla ciebie życie. To, czego dowiesz się o innych i ich motywacjach, nauczy Cię również ciekawych rzeczy o sobie.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Wydarzenia na froncie pracy mogą być dzisiaj niepokojące, ale prawdopodobnie nie wyrządzą Ci żadnej prawdziwej krzywdy, więc zrelaksuj się i nie martw się. To jedna z tych sytuacji, kiedy robisz więcej, jeśli akceptujesz zmianę, zamiast starać się jej unikać.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Jeśli w ciągu najbliższych 24 godzin spróbujesz spojrzeć na sprawy z punktu widzenia innej osoby, zrozumiesz, dlaczego ostatnio źle się zachowywał. Może to nie ich wina. Być może są po prostu przerażeni wydarzeniami.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Możesz mieć ochotę skonfrontować przyjaciela ze swoimi wątpliwościami co do tego, co zamierza zrobić, ale czy to polepszy lub pogorszy sytuację? W tej sytuacji bezpieczniej będzie pozwolić im się tym zająć i nie wyrażać opinii.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Z łatwością zdobędziesz to, czego chcesz dzisiaj – twoja siła perswazji sprawia, że ​​prawie każdy zrobi dla ciebie wszystko – ale po co się męczyć, gdy tak naprawdę nie potrzebujesz zbyt wiele? Nie składaj zamówień tylko dlatego, że możesz.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Jeśli ktoś, z kim pracujesz lub zmagasz się dzisiaj z wyzwaniami, jakie stawiają Twoje pragnienia, nie będziesz z tego zadowolony, ale dobrze się zastanów, zanim wywołasz scenę. Były też późne czasy, kiedy ty też odmawiałeś podążania za linią – o czym z radością ci przypomni!

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  Gwiazda ER Marie Mara tonie w Nowym Jorku

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top