Horoskop dzienny: 24 listopada

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

W ciągu najbliższych 12 miesięcy pogodzisz się z trudnymi realiami, z których nie najmniej ważnym jest fakt, że świat nie kręci się wokół ciebie. Co ciekawe, gdy poznasz swoje ograniczenia, z łatwością znajdziesz sposoby na ich pokonanie.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Będą chwile, kiedy poczujesz się, jakbyś utknął między młotkiem a kowadłem, ale jedyne, co możesz zrobić, to podjąć decyzję i trzymać się jej, dobrze lub źle. Ponieważ Merkury działa na twoją korzyść, prawdopodobnie ma rację.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Nie byłbyś w nastroju, aby dzisiaj włożyć dużo wysiłku i to jest w porządku, ale Twoja konkurencja będzie o wiele przed tobą, jeśli zdecydujesz się trochę rozluźnić. Oczywiście możesz je później dogonić, ale będzie to wymagało poważnego wysiłku.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Od jakiegoś czasu miałeś wątpliwości co do pewnych ludzi, a teraz, gdy Merkury, twój władca, dołączył do Słońca w obszarze partnerstwa twojego wykresu, odkryjesz, jak subtelne są te wątpliwości. Rzadko zdarza się, że źle oceniasz ludzi.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Koło fortuny już niedługo znów obróci się na twoją korzyść, ale przez kilka następnych dni będziesz musiał pogodzić się z tym, że inni biegają i jedyne, co możesz zrobić, to podążać za tym. Zrób stały krok i upewnij się, że nadążasz za tempem.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Twoje możliwości zostały nieco ograniczone w ostatnich tygodniach, ale teraz kosmiczny obraz zmienił się dramatycznie i ponownie kontrolujesz swoje przeznaczenie. Przez kilka następnych dni będziesz się dobrze bawić, ale nie denerwuj się. Nawet lew ma ograniczenia!

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Nie możesz dać więcej niż masz, więc jeśli czujesz, że zaraz Ci zabraknie, zwolnij i złap oddech. W ostatnich tygodniach zrobiłeś więcej, niż się spodziewałeś, więc bądź dla siebie uprzejmy. To twoja odpowiedzialność.

Waga (24 września – 23 października):

Trudne decyzje przychodzą do Ciebie naturalnie, a to również dlatego, że będziesz musiał powiedzieć komuś, że marnujesz na nie swój czas i energię. Jeśli nie mogą zawracać sobie głowy pomaganiem sobie, dlaczego u licha miałbyś się nimi zajmować?

Skorpion (24 października – 22 listopada):

To, co wydaje ci się trywialne, może być bardzo ważne dla przyjaciela lub członka rodziny, więc staraj się nie ignorować ich obaw. Jeśli nie weźmiesz pod uwagę ich uczuć, może to bardzo zranić twój związek, więc okaż trochę wrażliwości!

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Nie martw się, jeśli życie było ostatnio pełne polotu, ponieważ w ciągu najbliższych kilku dni sytuacja szybko się poprawi. Z Merkurym dołączającym do Słońca w twoim znaku, od teraz będziesz podróżować tylko z jedną prędkością – dokładnie!

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Możesz chcieć pozbyć się wszystkich tych rzeczy, które już nie służą celowi, ale nie posuwaj się za daleko. Jeśli dzisiaj rzucisz coś dużego, jutro lub pojutrze możesz tego potrzebować, więc dobrze się zastanów, zanim zaczniesz działać.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Bardzo się starasz rozwiązać problem, który ma większe szanse na samoistne rozwiązanie, jeśli zostawisz go w spokoju. To jedna z tych okazji, kiedy powinieneś pozwolić innym przejąć inicjatywę – a jeśli zdecydują się nic nie robić, to też powinieneś zrobić.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Im więcej dojeżdżasz dzisiaj, tym większe prawdopodobieństwo, że spotkasz kogoś, kto może Ci się przydać w Twojej karierze. Przeprowadzki i tchórze życia rzadko pozostają na długo w jednym miejscu i powinieneś uczyć się na ich przykładzie. Postawić się.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  Recenzja Fincha: postapokaliptyczny film o robotach Toma Hanksa jest super miękki i gąbczasty

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top