Horoskop dzienny: 23 lipca

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Twój link urodzinowy Mercury-Jupiter będzie miał w tym roku nieprzerwane myśli przelatujące przez twoją głowę. Niektóre z tych pomysłów mogą zmienić twoją egzystencję, ale nie możesz podążać za nimi wszystkimi, więc bądź selektywny.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Ciężko pracuj i baw się ciężko w ten weekend, ale nie oczekuj od siebie zbyt wiele ani nie posuwaj się za daleko. Planety są ustawione w taki sposób, że zachęcają do zabawy, więc zmniejsz ciężary i znajdź sposoby, aby się dobrze bawić.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Merkury, planeta komunikacji, znajduje się w ten weekend w harmonii ze szczęśliwą planetą Jowisz, więc prawdopodobnie będą na waszej drodze dobre wieści. Na początku może nie wyglądać dobrze, ale daj mu trochę czasu – gdzieś tam jest miła niespodzianka.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Czy przyznajesz, że popełniłeś błąd i rzucasz się na łaskę przyjaciół i współpracowników, czy też zachowujesz to dla siebie i żałujesz, że tego nie zauważyli? Uczciwość jest zdecydowanie najlepszą polityką i będą cię za to szanować.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Okazja biznesowa może być kusząca, ale nie ma gwarancji, że odniesie sukces, więc dobrze się zastanów, zanim przeznaczysz na to czas i pieniądze. Nie ufaj temu, co mówią ci inni, ufaj swojemu instynktowi – rzadko się mylą.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Możesz chcieć wyjść i pokazać, co potrafisz, ale trochę planowania teraz opłaci się później. Utrzymuj swój entuzjazm w ryzach, a gdy jakiś pomysł wpadnie Ci do głowy, zapisz go.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Merkury, twój władca, jest powiązany z Jowiszem, planetą szczęścia, w ten weekend, więc prawdopodobnie znajdziesz się we właściwym miejscu we właściwym czasie z odpowiednimi ludźmi, aby skorzystać z nieoczekiwanej zbieżności wydarzeń. Nie myśl za dużo, po prostu działaj.

Waga (24 września – 23 października):

Pomóż sobie, zanim pomożesz innym w ten weekend. Może się to wydawać samolubne, ale jeśli czujesz się bezpiecznie i komfortowo, będziesz w stanie pomóc innym czuć się bezpiecznie i komfortowo. To nie jest samolubne podejście, to jest właściwe.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Oprzyj się pokusie wszczynania kłótni z kimś, kto ma władzę. Możesz być w 100 procentach przekonany, że masz rację, a oni się mylą, ale to nie będzie miało żadnego znaczenia. Mają moc utrudniania ci życia.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Słońce i Merkury w twoim znaku ognia Leo bez końca zwiększają twoją pewność siebie, ale inne czynniki zachęcają cię do stąpania po ziemi. Twoje marzenia wkrótce się spełnią, więc bądź cierpliwy i czekaj na odpowiedni moment.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Twój gniew na konkretną osobę może być usprawiedliwiony, ale nic nie zyskasz, poddając się negatywnym uczuciom. Najlepszym sposobem radzenia sobie z tą osobą jest udawanie, że jej działania nie mają na ciebie wpływu – a jeszcze lepiej udawać, że nie istnieją.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

W ten weekend dużo się będzie działo w Twoim życiu, ale możesz mieć wrażenie, że są wydarzenia, nad którymi nie masz kontroli. Dlaczego miałoby ci to przeszkadzać? Idź z prądem i ufaj, że wszechświat jest po twojej stronie.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Aby uzyskać najlepsze rezultaty w ciągu najbliższych kilku dni, należy się starannie przygotować. Oznacza to patrzenie w przyszłość i próbę dostrzeżenia przeszkód, które mogą pojawić się na Twojej drodze. Nie rzucaj się tylko w świat, upewnij się, że masz realistyczną strategię.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  Sami Zayn wygrywa 12-dniowy mecz Gauntlet

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top