Horoskop dzienny: 2 grudnia

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

W tym roku wejdziesz z zapachem róż, bez względu na to, w jak wielu kłopotliwych sytuacjach wpadniesz. Nie bój się zejść i ubrudzić, gdy sytuacja tego wymaga – będzie jeszcze fajniej, gdy odmówisz poczucia bezpieczeństwa.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Twoi przyjaciele i koledzy będą dziś śpiewać twoje pochwały, nie tylko dlatego, że najwyraźniej nie masz zamiaru pozwolić im samodzielnie stawić czoła trudnej sytuacji. Mając za nimi swoją siłę i wytrzymałość, nie ma powodu do paniki.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Niech inni wiedzą, że nie zamierzasz pozwolić im marnować czasu i energii na błahe sprawy, które nic dla Ciebie nie znaczą. Zwłaszcza na froncie biznesowym nie będzie końca poważnym problemom, z którymi trzeba będzie się uporać w ciągu najbliższych kilku dni.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Znajdź sposoby na poszerzenie swoich horyzontów w ciągu najbliższych 24 godzin, podróżując do ekscytującego miejsca lub pielęgnując swoje zainteresowanie tematami, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć świat jako całość. Przede wszystkim daj sobie przyzwolenie na marzenia.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Nie zawracaj sobie głowy ukrywaniem swoich zamiarów, ponieważ inni ludzie z łatwością przejrzą Twoją grę. Niech przyjaciele, rodzina i współpracownicy wiedzą, co próbujesz zrobić, a następnie rób to dalej, niezależnie od tego, czy cię wspierają.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Luki w partnerstwie ostatnio się powiększyły, a złą wiadomością jest to, że mogą być teraz zbyt duże, aby można je było pokryć. Jeśli tak jest, nie ma sensu próbować trzymać rzeczy razem – czysta przerwa jest najlepsza dla was obojga.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Szczęście, którym obecnie się cieszysz, nie zależy od szczęścia i każdego, kto mówi, że należy mu powiedzieć, aby pilnował własnych spraw. Nie pozwól nikomu przebić Twojej bańki przez następne 24 godziny. Kontaktuj się tylko z ludźmi, którzy podzielają Twoje obecne optymistyczne spojrzenie na życie.

Waga (24 września – 23 października):

Inni mogą chcieć pracować cały czas za niewielką opłatą i bez pochwał, ale ty nie. Jeśli czujesz, że twoje talenty są brane za pewnik i wykorzystywane, to czas zacząć szukać czegoś lepszego. Znajdziesz to.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

To, co wydarzy się dzisiaj, sprawdzi Twoje zaangażowanie w coś, na co się zapisałeś na początku roku. Jeśli istnieje łatwy sposób na cofnięcie, zrób to, ale jeśli może to spowodować problemy, możesz nie mieć innego wyjścia, jak tylko to przejrzeć.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Bez wątpienia w tej chwili piszczysz pod ciężarem wielu obowiązków i obowiązków, ale to dlatego, że nie byłeś wystarczająco surowy, gdy radziłeś sobie z żądaniami innych. Musisz na nowo nauczyć się cennej sztuki mówienia „nie”.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Nie siedź i nie zastanawiaj się, dlaczego coś poszło nie tak, wstań i zrób coś z tym. Planety wskazują, że wszelkie działania podjęte w ciągu najbliższych 24 godzin przyniosą pozytywne rezultaty, więc przygotuj się do wspólnej pracy i załatwienia spraw.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Masz szczęście, że bez względu na to, jak daleko dziś posuniesz się do szczęścia, jest bardziej prawdopodobne, że ujdzie ci to na sucho. Więc na co czekasz? Nie musisz być ostrożny teraz, nie wtedy, gdy wszechświat jest często po twojej stronie.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

W pewnym momencie dzisiaj będziesz musiał podjąć świadomy wysiłek, aby kontrolować swoje emocje – ponieważ jeśli pozwolisz im rozerwać opad, może to być szkodliwe dla wszystkich. Czy szaleństwa innych są warte ich gniewu? Oczywiście nie.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  Adele ma kilka rad dla swojego dziewiętnastoletniego ja

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top