Horoskop dzienny: 13 października

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Połączenie Wenus-Saturna w twoje urodziny dobrze wróży związkom, a także działaniom artystycznym. Jeśli potrafisz połączyć te dwa elementy – pracując z innymi w celu osiągnięcia wspólnego celu twórczego – możesz wkrótce znaleźć się na krawędzi wielkości.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Przy tak wielu kosmicznych działaniach działających teraz na twoją korzyść, możesz uwolnić się od swoich lęków i cieszyć się życiem. Zrelaksuj się, nie spiesz się i upewnij się, że w ciągu najbliższych kilku dni zobaczysz w ludziach dobro zamiast zła.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Twoja sytuacja finansowa nie jest tak zła, jak myślisz, więc przestań się martwić, że nie będziesz w stanie związać końca z końcem i znajdź sposoby na wykorzystanie swoich talentów. Wenus, twoja władczyni, przypomni ci, że wyzwaniami należy się cieszyć, a nie się ich bać.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Kiedy Wenus przechodzi przez twój przeciwny znak, możesz i powinieneś zrobić wszystko, aby rozwiązać problem twojego długotrwałego związku. Zacznij od poproszenia kogoś, aby był z tobą szczery w sprawie swoich uczuć – wtedy możesz być z nim szczery w swoich uczuciach.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Nie podchodź emocjonalnie do rzeczy, które najlepiej rozwiązywać spokojnie i logicznie. Jedynym sposobem rozwiązania praktycznego problemu jest zastosowanie działającego rozwiązania, a będzie o wiele łatwiej, jeśli będziesz go szukać bez obaw.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Nigdy nie byłeś typem, który powstrzymuje się, gdy masz na myśli cel, ale dzisiejsze połączenie Venus oznacza, że ​​masz większe szanse na sukces, jeśli po prostu usiądziesz i zauważysz, co dzieje się wokół ciebie, zamiast wskoczyć bez namysłu .

READ  WWE zgadza się na znak towarowy Chelsea Green

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Staraj się być wrażliwy w kontaktach z ludźmi, którzy mogą nie być tak ważni jak ty. Za kilka dni możesz być tym, który potrzebuje pomocy emocjonalnej, więc to, co teraz robisz innym, może później dobrze dla ciebie zrobić.

Waga (24 września – 23 października):

Przyciągnięcie lepszej strony czyjejś natury może wydawać się stratą czasu, ale i tak spróbuj. Prawdopodobnie będziesz zaskoczony i zachwycony ich reakcją. To jeden z tych dni, kiedy wszyscy chcą cię zadowolić.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Powinieneś oprzeć się pokusie wydawania pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujesz. Możesz czuć się teraz sfrustrowany i myśleć, że terapia detaliczna cię rozweseli, ale później poczujesz się jeszcze bardziej sfrustrowany, jeśli długi zaczną się piętrzyć!

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

To, co przyjaciel lub członek rodziny ma Ci dzisiaj do powiedzenia, będzie muzyką dla Twoich uszu, ale czy możesz w to uwierzyć? Według planet nie ma powodu, by sądzić, że mogą cię okłamywać, więc jak najbardziej postępuj zgodnie z sugestiami, które podadzą.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Nie ma sensu próbować uciekać z trudnej sytuacji, uciekając z niej, bo prędzej czy później znowu cię dogoni. Zamiast tego zmierz się z tym, co się dzieje i postanów rozwiązać ten problem do końca dnia. Działać teraz!

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Wszelkiego rodzaju przyjaźnie są teraz pod supergwiazdami, więc ruszaj w świat i poznawaj ludzi. Nawet ci, których światopogląd bardzo różni się od Twojego, warto ich poznać – nauczycie się od siebie nawzajem przydatnych rzeczy.

READ  Psy w kosmosie, Opowieść Dark & ​​Grimm, Więcej

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Dyplomacja jest dziś koniecznością, zwłaszcza w kontaktach z osobami zajmującymi wysokie stanowiska. Nawet jeśli nie do końca zgadzasz się z tym, co ktoś robi, powinieneś być taktowny w swojej opozycji. Delikatnie wyjaśnij im, jak i dlaczego istnieje lepszy sposób.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top