Horoskop dzienny: 11 listopada

Skorpion.iStockPhoto / Getty Images

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Ambicja nie jest brzydkim słowem. Wręcz przeciwnie, przez następne dwanaście miesięcy jest to słowo, które powinieneś umieścić w centrum wszystkiego, co robisz. Bądź asertywny, dynamiczny i bądź jedną z tych rzadkich osób, które popychają program do przodu. To oczywiście twój plan.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Zdrowy rozsądek powinien ci powiedzieć, że najnowszy plan twojego przyjaciela nie zadziała, więc nie daj się namówić na zaangażowanie. Jeśli potrafisz zmusić ich do ponownego przemyślenia, ale jeśli są zdeterminowani, aby iść dalej, pozwól im – to nie jest twoja odpowiedzialność.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Związek, którego trochę brakowałeś w przeszłości, wydaje się narastać teraz, gdy zaczynasz doceniać, że to całkiem niezła umowa. Upewnij się, że nie chodzi tylko o interesy finansowe. Musi być jakieś uczucie.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Mars w strefie pracy i dobrego samopoczucia na Twoim wykresie oznacza, że ​​Twoja zdolność do wysiłku fizycznego jest nieograniczona, a przynajmniej może się tak wydawać. Nie popychaj się jednak do skrajności. Siła mózgu za każdym razem robi coś więcej niż siła mięśni.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

W ciągu następnych kilku dni pojawi się dużo gniewu i frustracji, a jeśli będziesz mądry, wypuścisz go w kontrolowany sposób. Nie chcesz trzymać go w butelkach, ale nie możesz dopuścić do jego zniszczenia.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Staraj się nie być nadmiernie wrażliwym na niesprawiedliwość życia. Zawsze będą zwycięzcy i przegrani, a teraz Twoim zadaniem jest upewnić się, że jesteś po stronie, która jako pierwsza zakończy grę. Graj oczywiście zgodnie z zasadami, ale zaakceptuj, że nie wszyscy będą dobrze prosperować.

READ  Adele mówi, że mieszka w Los Angeles, bo nie stać jej na nieruchomość w Londynie

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Jest wiele zadań do wykonania, ale jeśli nie chcesz wykonywać żadnej poważnej pracy, nie ma sensu się na siłę zmuszać. Najbardziej społecznościowy obszar na wykresie znajduje się pod supergwiazdami, więc wyjdź i baw się dobrze.

Waga (24 września – 23 października):

Sprawy finansowe tego czy innego rodzaju mogą mieć w tej chwili ogromne znaczenie, ale nie denerwuj się nimi. W głębi duszy wiesz, że w końcu wszystko ułoży się najlepiej, więc trzymaj się fali i uśmiechaj się.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

To dla Ciebie jeden z najlepszych okresów w roku, więc przygotuj swoje plany, a następnie zrealizuj je z ufnością i odwagą. Ustaw celownik wyżej niż wcześniej. Naprawdę nie wiesz, co możesz zrobić, dopóki nie spróbujesz.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Nie pozwól, aby proste rozproszenia odciągnęły Cię od tego, co powinieneś robić. Bez wątpienia jesteś sfrustrowany tym, jak wolno niektórzy ludzie myślą i działają, ale nie każdy może być taki jak ty, więc zrób rezerwę i idź dalej w kierunku swojego celu.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Przesłaniem dla dzisiejszych gwiazd jest to, że musisz ściśle współpracować z innymi ludźmi. To może nie być łatwe, zwłaszcza gdy niektórzy z twoich kolegów wydają się być tak zdeterminowani, by pójść niewłaściwą ścieżką, ale twoje umiejętności przywódcze pozwolą utrzymać wszystko na właściwym torze.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Kosmiczna aktywność w obszarze wykresu, który rządzi twoją pozycją społeczną i zawodową, sprawia, że ​​jesteś siłą, z którą trzeba się liczyć, ale choć dobrze jest być asertywnym, nie należy być agresywnym. Wykorzystaj siłę perswazji, aby pozyskać innych na swoją stronę.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Nie martw się zbytnio, jeśli życie cię ostatnio przytłacza, ponieważ wkrótce odzyskasz kontrolę. Nauczysz się również nie dbać zbytnio o to, co myślą o tobie inni ludzie, stąd pojawił się wiele niepokoju.

READ  The Weeknd i Nicolás Jaar pozwali za naruszenie praw autorskich przez „Call Out My Name”

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top