Holenderski Circular Day 2021 w Polsce – „da się”, dużo pozytywnych wibracji i inspiracji! | Temat wiadomości

Aktualności | 23-09-2021 | 00:00

Holenderski dzień okrągłego tygodnia 2021 w Polsce ma dwa ważne wydarzenia Czwartek 14 października 2021, na żywo z Kakadu Studio w Warszawie.

Okrężne praktyki gospodarcze w produkcji

Mamy pełną świadomość, że produkcja w Polsce zmienia biegi po wybuchu, wybrana przez Ambasadę „Okrężne praktyki gospodarcze w produkcji” Jako pierwszy tytuł tegorocznej edycji. Potencjał ekonomiczny dla jak najefektywniejszego wykorzystania materiałów jest w Polsce ogromny. Aby wykorzystać tę energię, pokażemy Ci kilka najlepszych praktyk z Holandii i Polski. Aby zwiększyć produktywność, potrzebne są inwestycje, dlatego poprosiliśmy niektórych bankierów o omówienie aspektów finansowych związanych z produkcją obiegową.

W kierunku obiegu żywności: marnowanie żywności w HoReCa

Mówiąc o gospodarce okrężnej, nie powinniśmy skupiać się wyłącznie na produkcji. Szczególnie w sektorze spożywczym należy wziąć pod uwagę cały łańcuch wartości. Większość odpadów spożywczych powstaje w terenie, więc ambasada zorganizowała spotkanie dwa lata temu Seminarium o marnotrawieniu żywności dla konsumentów . Drugi co do wielkości konsument odpadów spożywczych. Tutaj mamy wiele do zyskania. Rolniczy element holenderskiego Dnia Regionalnego skoncentruje się na Horica, która jest najbardziej profesjonalną częścią łańcucha żywnościowego, ale będzie również znaczącym producentem odpadów. Sektor staje się coraz bardziej czujny i obserwujemy pozytywne trendy w gastronomii. Powód wyboru ambasady „W kierunku obiegu żywności: marnowanie żywności w Horega” Jako główny temat na ten rok.

Rejestracja

Te dwa wydarzenia cyfrowe będą doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów i nawiązywania kontaktów, wzmacniając dwustronną i międzynarodową współpracę w zakresie zmiany kręgów. Chętnie Ci to ułatwimy, więc daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany. W każdym razie dołącz do nas za darmo w Holenderski Dzień Obowiązkowy:

Tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej o okrągłych możliwościach biznesowych w Polsce, polecamy lekturę Raport Zaczęliśmy niedawno.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Circle Week, największej inicjatywie cyrkularnej w Polsce i regionie CE? Odwiedzać Okrągły tydzień Albo spójrz na nagrania wizualne Circular Week 2020 Światło internetowe A w Tygodniu Okólnikowym 2019 Nowość.

READ  Rekordziści, którzy przekroczyli granicę między Polską a Białorusią, mówią urzędnicy

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top