Hockey Canada przez siedem lat posiadała mieszkanie w centrum Toronto

Od redakcji: Poniższa historia dotyczy wykorzystywania seksualnego i może być niepokojąca dla niektórych czytelników.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje wsparcia, mieszkańcy Kanady mogą znaleźć centra kryzysowe, linie i usługi w poszczególnych prowincjach. tutaj. Dla czytelników w Ameryce można znaleźć listę zasobów i referencji dla ocalałych i ich bliskich tutaj.

Hockey Canada posiadał dwupokojowe mieszkanie po drugiej stronie ulicy od domu Toronto Maple Leafs przez siedem lat w ciągu ostatniej dekady, John Kryk z Postmedia wspomniany Wtorkowa noc.

Raport z Hockey Canada pojawia się w kontekście skandalu związanego z ugodą zawartą po domniemanej napaści seksualnej na ośmiu młodszych hokeistów po imprezie w Londynie w Ontario w 2018 roku.

Hockey Canada potwierdza Krykowi, że w latach 2010-2017 była właścicielem mieszkania na Maple Leaf Square, naprzeciwko Scotiabank Arena, przed sprzedażą lokalu.

Hockey Canada powiedział w oświadczeniu dla Postmedia, że ​​został zakupiony w celu „zmniejszenia kosztów związanych z podróżą personelu i menedżerów do Toronto, w tym Mistrzostw Świata Juniorów 2015 i 2017”.

Jednak Hockey Canada nie ogłosiło, że World Juniors będzie w Toronto i Montrealu przez te lata do 2013 roku – trzy lata po zakupie mieszkania.

Hockey Canada powiedział Postmedia, że ​​nie kupił mieszkania w Montrealu.

Karen Phipps, wiceprezes i dyrektor Hokey Canada w latach 2013-2015, powiedziała Postmedia, że ​​nie wiedziała o mieszkaniu.

Bob Nicholson, obecnie prezes Edmonton Oilers, był na czele kanadyjskiej drużyny hokejowej, kiedy mieszkanie zostało zakupione.

Było wiele wezwań do zmiany przywództwa w Hockey Canada, w tym ze strony rządu federalnego.

Scott Smith jest obecnie prezesem/dyrektorem generalnym Hockey Canada. Od 1997 roku jest związany z Hockey Canada w różnych rolach.

Smith wręczyła złote medale kanadyjskiej drużynie kobiet po pokonaniu Stanów Zjednoczonych w niedzielnym finale mistrzostw świata w Danii.

Rząd federalny Zamroź finansowanie Do Hockey Canada w czerwcu. Finansowanie odpowiada za sześć procent budżetu Hockey Canada.

READ  Grier zatrudniony przez Sharksa, pierwszego czarnoskórego dyrektora generalnego w historii NHL

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top