Historia historycznego celu Auston Matthews

Szybka mieszanka rzeczy, które otrzymaliśmy z tygodnia hokejowego, powagi i mniejszej powagi oraz głębi czterech pasm. Nie strzelamy do odbijających się piłek.

1. Pokonując stumetrową falę emocji, Harnarayan Singh wyszedł w czwartek wieczorem z budki „play-by-play” w American Airlines Center i wypowiedział radosne przekleństwo.

„Jestem w Cloud 9”, krzyknął spiker, wchodząc do pokoju przesłuchań po meczu w Toronto Maple Leafs. Jego oczy uśmiechały się nad maską. Na czole miał prawdopodobnie jedną lub dwie tabletki potu.

„Jaka gra. Czy wszystkie gry Leafs są takie?!”

Fani hokeja uwielbiają swoje frazesy. Jednym z nich jest „The Next Man”.

Odkryliśmy to samo W nocy Austin Matthews zdobył 55 punktów (i 56)Można nakładać na drugą stronę desek.

Po usłyszeniu, że regularny gracz Leafs w Sportsnet – szanowany Chris Cuthbert – był kiepski, Singh został oznaczony w ostatniej chwili.

Starał się zrobić własny test na COVID i szybko znalazł loty z przesiadką z Alberty do Dallas iz powrotem. Wylądował około północy i był wypełniony po brzegi dwoma drużynami i dwoma oddziałami, z którymi rzadko miał kontakt.

Singh miał zawroty głowy jak początkujący na nartach rano. Uzyskał wgląd od Sheldona, jak i przyswoił jak najwięcej informacji poufnych od reporterów.

Jego film „Bonino-Bonino-Boninooooo!” Zadzwoń po pendżabski. Jest autorem książki o swojej dzikiej i wyjątkowej podróży do kiosku.

Ale to miał być jego pierwszy telefon z Maple Leafs po angielsku, a data była nieuchronna.

Mając nadzieję na historyczną ścieżkę dźwiękową, jedynym życzeniem Singha było to, aby Austin Matthews pobił rekord czystym golem. (To koszmar gry, gdy ogromny gol zostanie zablokowany przez bramkarza lub trudna do wykrycia aberracja).

Nie tylko zapewniło to Matthewsowi chwilę na podkreślenie Singha, ale także jego dodatkowe pojawienie się sprawiło, że spiker stanął na nogach na stoisku.

READ  Główne elementy są na miejscu

Singh przerwał telefon przed parkiem.

Okazuje się, że nie tylko sportowcy potrafią wspinać się pod presją.

2. Fani Maple Leafs nie mogą się powstrzymać.

Widzą, jak bezproblemowo i szybko wpasowuje się Mark Giordano do składu D Korpus wzmocnił się.i zastanawiają się, czy 38-latek może rozwinąć się w coś więcej niż tylko czynsz.

Czy przedłużenie kontraktu jest w umyśle nadchodzącej UFA? Czy te rozmowy były równe?

– Nie – mówi Giordano ze śmiechem. „Jestem dzień w dzień, przygotowując się do meczów uzupełniających. Nie myślę o niczym innym.”

Nie oznacza to, że defensywny człowiek nie cieszy się życiem jak liść. skoczyłem z 30tak– Poszerzenie miejsca dla zawodnika, który od przybycia przeszedł 7-1-1.

„Wchodząc do tego zespołu, wiem, jaka jest moja rola – być tutaj i grać naprawdę dobrze, naprawdę dobrze w defensywie. Myślę, że strzelanie w tym zespole jest dobrze znane w całej lidze” – powiedział Giordano.

„Do tej pory tak dobrze, że musimy po prostu dalej budować”.

Giordano mówi, że było to łatwe przejście, ponieważ znał wiele Leafs na poziomie osobistym wcześniej z letnich nart, imprez charytatywnych i turniejów golfowych.

Marzeniem kibica jest, aby Kyle Dupas zabłysnął w sercu swojego rodzinnego miasta i przekonał Giordano do dołączenia do Jason Spitzer Show: przynajmniej przez rok w lidze.

Ale rynek na 20-minutowych obrońców wzrósł.

Wiele będzie zależeć od tego, jak potoczą się sprawy w maju.

3. Kiedy Premier Rick Fife pokonał swoją trzyletnią serię 50 goli – w wieku 23, 24 i 25 lat – Maple Leafs zajęli piąte, trzecie i piąte miejsce w dywizji Norris. Nigdy nie zgromadzili więcej niż 28 zwycięstw; Grali raz w playoffach z przegranym rekordem i byli przekąską w pierwszej rundzie dla Minnesota North Stars.

READ  Kanada zbliża się do finałów mistrzostw świata, pokonując Stany Zjednoczone w kwalifikacjach

„Mam nadzieję, że możemy być bardziej produktywni jako zespół. Wszystko w sezonach z 50 bramkami byłoby fajniejsze, „Fife powiedz mi.

„Grasz w National Hockey League i grasz dla Toronto Maple Leafs, a ty [scoring] A ty jesteś kapitanem, tak, to wszystko świetnie. Ale grasz o wygraną. Grasz, aby wygrać Puchar Stanleya. To jest twoje marzenie, kiedy byłeś dzieckiem.

Jest świąteczny poranek. Odblokowujesz wszystko na swojej liście życzeń. Potem podnosisz wzrok, a reszta rodziny wyciąga ze skarpet zainfekowane pomarańcze i węgle.

Jak to jest zabawne?

Mateusz Traf 50 w superdoładowanym meczu zemsty nad samolotami Winnipeg. Fife był już wcześniej związany komentarz hat-trick Dwukrotnie nad broniącymi się bohaterami i przepisz książkę używając Niesamowita nadgodziny w Teksasie. Duże W w Duże D.

Reporterzy, którzy relacjonują wydarzenia osobiste w sportach zespołowych, znają ćwiczenia.

Jeśli zawodnik osiąga świetne wyniki, ale drużyna przegrywa, to wywiady po meczu znikają z radości: Tak, dobrze, że strzeliłem siedem bramek i uratowałem tego szczeniaka przed płonącym budynkiem po porannej jeździe na nartach. Ale to, co naprawdę się liczy, to dwa punkty, które zostawiamy na stole. Więc odchodzę z ostrym smakiem.

Tego wieczoru jego najlepszy zawodnik pokonał Fife’a i odniósł sukces w sezonie singlowym Les, trener Sheldon Keefe trafił w sedno.

„Najlepszą częścią tego, co robi Auston, jest to, że robi to w zwycięskim środowisku” – powiedział Keefe. „I robi rzeczy, które pomagają nam wygrywać mecze. Cele są oczywiście częścią tego, ale robi wiele innych rzeczy, które pomagają nam wygrywać mecze i pomagają nam grać dalej. „

Z pewnością Fife by się zgodził. Wziął 49 i biegał głęboko ponad 65 razy i więcej razy.

4. W noc, w której Matthews skończył 50 lat, osiągnął również nowy poziom kariery w asystach.

W dwóch z ostatnich 15 meczów bez gola Matthews ma cztery asysty.

W przeciwieństwie do Phila Kessela przed nim, elitarne umiejętności podań Matthewsa są rzadko wspominane, ponieważ jest niesamowitym strzelcem.

Jego niedoceniana zdolność jako człowieka przygotowującego została poprawiona z powodu Mitch Marner kończy więcej niż kiedykolwiek.

Poprzedni rekord asyst Matthewsa wynosił 36 (w latach 2018-19). Miażdży to z 41 i liczba rośnie.

5. Byłem podekscytowany, gdy Chris Pronger, jedna z najbardziej nieustraszonych postaci w hokeju, dołączył do Twittera. Byłem bardziej podekscytowany wiedząc, jak z niego korzystać.

Prongers napisał interesujący 17-plakatowy wątek o realiach finansowych profesjonalnych graczy i pułapkach, które narażają ich na ryzyko. Warto przeczytać, tak jak rozbić warte obejrzenia.

6. Trudno powiedzieć, czy Błyskawica Tampa Bay — kulejąca w dłuższym biegu z przegrywającym ślizgiem w czterech meczach — jest wilkiem w owczej skórze, czy też faktycznie widzimy niższą wersję.

Wiedząc, że mogą pokonać każdego i mniej skupiać się na sukcesie w sezonie zasadniczym, Bolts mają najgorszy wynik play-off (3-5-2) z czterech atlantyckich mocarstw w play-off.

Ale w tym tempie i tak zwabi rozstawioną z numerem 1 Tampę w dywizji DC w pierwszej rundzie. Obecnie byłaby to nagroda Karoliny za dobrą grę.

Andrei Vasilevskiy przegrał sześć ze swoich ostatnich dziewięciu startów i zanotował w kwietniu nietypowo wysoki poziom 890 obrońców. Nieobecność Ryana McDonagha otworzyła ogromną dziurę z tyłu, a trener John Cooper żonglował liniami, aby uzyskać trochę magii.

Po przegranej 6-2 z Toronto u siebie Cooper powiedział, że jego grupa „była bardzo łatwa do gry… może to był dla nich trochę trening”.

Ojej.

7. To zabawne, Nikita Kucherov:

8. Zabawa wpadająca do sieci społecznościowej Sean Thornton at Sunrise.

Thornton jest dyrektorem handlowym Panter, a jego głównym interesem jest zabezpieczenie praw do nazwy stodoły, która jest teraz jej piątym tytułem.

Na razie koty bawią się na FLA Live Arena. Ale tak nazywa się symbol zastępczy, dopóki Thornton i jego grupa nie rzucili się na duże logo sponsora, aby uderzyć go na zewnątrz budynku.

„Lepiej zdobyć jeden na czas przed finałem Pucharu Stanleya” – zażartowała. „To byłaby doskonała nieruchomość”.

Thornton wspomniał, że Floryda jest gospodarzem Meczu Gwiazd w 2023 r. – ekscytujący punkt sprzedaży, jeśli chodzi o prawa do nazwy.

44-latek jest szczęśliwy, że mieszka w Everglades. Mówi, że cały czas widuje aligatory. I nie, on się ich nie boi.

Jeśli przyjdzie płatność, moje pieniądze są na Thornton.

9. Najbardziej żywe wspomnienie Ryana Getzlafa pochodzi z zapomnianej gry z marca 2016 roku.

Kaczki weteranów nadal były przyzwoitą drużyną, ale Byli w bałaganie. Weszli do Toronto, aby zmierzyć się z nowicjuszem Leafs i przegrali 6-5 w dogrywce.

Przegrany punkt zajął kolejne miejsce w play-offach, ale kiedy po meczu wszedłem do szatni, zobaczyłem kapitana w akcji.

Wyraźnie chcąc być mówcą, Gettislav był jedyną kaczką na swoim stanowisku. Słychać było upadek szpilki, gdy siedział tam z płonącą siłą i przesłaniem.

– Nie zagraliśmy dziś dobrego meczu hokejowego – powiedział.

„Nie dotrzymujemy tempa. Zbyt długo trzymamy krążek, oddając cztery gole, pięć goli, trzy… to zbyt wiele goli przeciwko nam, aby konkurować w tej lidze.”

Getslav wyglądał na wyraźnie wściekłego, ale wyraźnie i uczciwie kierował swoją frustrację. Nie były to słowa, których często używał; był ton.

Tej nocy zawołał swoich kolegów z drużyny ogólnie, ale nie po imieniu. Profesjonalny student. Chociaż jesteśmy mediami, kazał im się pojawić i przeprowadzić.

Getzlaf zawsze przestrzegał najwyższych standardów i tego samego wymaga.

Zaciekły, ale wyrachowany.

Wyszedłem z pokoju myśląc: O cholera, tak wygląda kapitan hokeja.

10. Wspaniale jest widzieć pozytywne tempo w Buffalo, kiedy Seabs ustanowił rekord kolejnych play-offów (11 sezonów).

Wygrali rewanż z Jackiem Eichelem. Wygrali Heritage Classic. Trzymają szanowanych weteranów w terminie handlu. Mają trenera, w którego wierzą zawodnicy, i miasto, w które wierzy. Mają gracza w jego rodzinnym mieście, który chce tam być.

W piątek wybrali Owena Powera nr 1 z college’u i na kontrakcie.

Źródło, które pracowało z Jackiem Hughesem nr 1 w 2019 roku i Bauerem w ich latach rozwoju, mówi, że czuje pułap dla tego drugiego: „On jest Hedmanem. On jest Petrangelo”.

Debiut Power w NHL jest wstępnie zaplanowany na wtorek w Toronto. Dorastał w Mississauga.

dobry.

„Naprawdę uważam, że ten okres meczów do końca sezonu jest dla niego bardzo ważny, ponieważ czujesz się jak w NHL, dobrze rozumiesz, co musisz zrobić, aby przygotować się do gry, tempo gry , Twoja sprawność” – powiedział dziennikarzom dyrektor generalny Kevin Adams.

„Tak jak sobie z tym radzi, jest typem dzieciaka, który radzi sobie bardzo szybko i szybko się nauczy”.

11. MatthewKnies Watch™ został wprowadzony na rynek.

Zdobywca nagród NCAA Maple Leafs strzelił pięknego gola Gophers w Frozen Four, ale wraz z eliminacją University of Minnesota w półfinale, pełen wrażeń sezon zakończył się dla Knies.

„To jest niesamowite [loss] To właśnie utkwiło mi w głowie, ale to był najlepszy rok w moim życiu” – powiedział dziennikarzom Knys. „To była najfajniejsza grupa i jestem dumny, że jestem częścią tego zespołu”.

Dubas chce się z nim podpisać.

Knies zajmie trochę czasu, zanim zdecyduje, czy chce pozostać w szkole, czy zrobić skok zawodowy, jak jego kolega z drużyny USA Nick Abruzese.

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki sprawy mają się w Leafland, wskoczenie do niezawodnego zespołu suplementów musi być niesamowicie kuszące.

12. 23-letni Carter Hart z Filadelfii i 25-letni Mackenzie Blackwood z New Jersey weszli do sezonu na listę kandydatów na potencjalnych bramkarzy olimpijskich.

Obaj zakończyli swoje sezony, przegrywając rekordy z rozczarowującymi zespołami związanymi z loterią. Pod względem procentu oszczędności najlepiej wypadli początkujący w latach 2018-2019.

Wydawali się być pewnymi zakładami.

Teraz wydaje się, że los ich solowych karier i losów ich franczyz jest ze sobą powiązany.

Powrót do lat 2022-23 jest kluczowy.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top