Hiratius rozszerza działalność o nowe biuro w Krakowie | Biznes narodowy

HOUSTON I KRAKÓW, Polska–( BUSINESS WIRE )–3 stycznia 2023–

Duży promieńŚwiatowy lider Fundusz Autonomiczny Platforms for CFO Office ogłosiło otwarcie nowego biura w Krakowie. Hieratius ma siedzibę główną w Houston w Teksasie i będzie piątym biurem regionalnym w Europie, po Londynie, Amsterdamie, Frankfurcie i Paryżu. Polskie biuro skupi się na rekrutacji lokalnych talentów z zakresu finansów i księgowości, aby wspierać wdrażanie i wdrażanie rozwiązań HighRadius przez rosnącą bazę europejskich klientów.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Zobacz pełne wydanie tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230103005237/en/

Hiredius Poland rozszerza działalność o nowe biuro w Krakowie (grafika: Business Wire)

„Cieszymy się z otwarcia naszego nowego biura w Krakowie. Polska znana jest jako prężne centrum globalnych usług biznesowych, szczególnie w zakresie finansów i księgowości, co czyni ją idealną lokalizacją dla tej ekspansji. powiedział Sashi Narahari, założyciel i dyrektor generalny Hiretius. „Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom w Europie terminowej obsługi i wsparcia. Dzięki ekspansji na Polskę jesteśmy lepiej przygotowani, aby zapewnić im najwyższą uwagę i troskę.

HighRadius jest zaangażowany w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które pomagają firmom usprawniać ich operacje finansowe i napędzać wzrost. Autonomiczna platforma finansowa firmy jest uznawana za lidera GardneraMagiczny kwadrant 2022 dotyczący zintegrowanych aplikacji fakturowania za gotówkę & IDC Market Outlook dla oprogramowania do obsługi należności. Jest obecnie używany przez niektóre z największych europejskich marek w 37 z 44 krajów europejskich. Firma posiada również cztery Patenty w USA na wyjątkową autonomiczną platformę opartą na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym i nazwany 2022 Chmura Forbesa 100 I to 2022 CB Insights Fintech 250 miejsce po raz trzeci z rzędu.

O korporacji HighRadius

HighRadius dostarcza autonomiczne oprogramowanie oparte na chmurze dla biura CFO. Dzięki HighRadius ponad 800 wiodących światowych firm zmieniło swoje procesy od zamówienia do zapłaty, skarbca i raportowania. Do naszych klientów należą 3M, Anheuser-Busch InBev, Sanofi, Engie GBS Solutions, Kellogg Company, Danone, Hershey’s i inne.

READ  Cash przenosi międzynarodową przynależność do Polski

Oprogramowanie do automatyzacji to oprogramowanie oparte na danych, które dostosowuje swoje zachowanie do stale zmieniających się danych transakcji domeny. Oferuje nowoczesne możliwości transformacji cyfrowej, takie jak sztuczna inteligencja, robotyczna automatyzacja procesów, przetwarzanie języka naturalnego i połączone miejsca pracy jako gotowe funkcje dla dziedziny finansów i księgowości.

Kliknij tutaj Aby zobaczyć autonomiczne oprogramowanie w akcji.

Zobacz pierwotną wersję businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20230103005237/en/

+44 (0) 203 997 9400

Słowo kluczowe: Europa Stany Zjednoczone Polska Ameryka Północna Teksas

Branża Słowo kluczowe: Oprogramowanie Finanse Zarządzanie danymi Księgowość Usługi profesjonalne Technologia FinTech Inne technologie

źródło: HighRadius

Prawa autorskie Business Wire 2023.

PUB: 01.03.2023 04:00/DYSK: 01.03.2023 04:01

http://www.businesswire.com/news/home/20230103005237/en

Prawa autorskie Business Wire 2023.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top